• Lolita,
  • Vitolds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Martā dzīvokļu pārdošanas piedāvājums Rīgā kopumā palielinājās par 14%

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 18:05, 13.04.2024


Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, martā dzīvokļu pārdošanas piedāvājums Rīgā kopumā palielinājās par 14%, bet piedāvājumu skaits Rīgas lielākajos mikrorajonos pieauga par 16%, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.


Foto: LETA

Salīdzinot ar 2023.gada martu, dzīvokļu piedāvājums kopumā bija lielāks - kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija lielāks par 31%, bet lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija lielāks par 27% nekā pirms gada.

Pārskatā teikts, ka martā bija vērojams izteikts piedāvājumu skaita palielinājums. Piedāvājuma līmenis bija augstāks nekā pērn šajā periodā - martā tas gandrīz sasniedza 2000 atzīmi.

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, "Arco Real Estate" secina, ka vislielākais piedāvājumu skaits martā bija Purvciemā, savukārt vismazākais - Bolderājā.

Pagājušajā mēnesī visos Rīgas lielākajos mikrorajonos dzīvokļu piedāvājumu skaits palielinājās. Visvairāk piedāvājumu skaits palielinājās Imantā - par 37%. Tajā pašā laikā vairākos cenu ziņā lētākajos mikrorajonos - Iļģuciemā, Ķengaragā un Vecmīlgrāvī - dzīvokļu piedāvājums martā palielinājās nedaudz, proti, 2-4% robežās.

Martā, analizējot piedāvājuma skaitu proporcionāli mikrorajona lielumam, proti, pēc iedzīvotāju skaita, vislielākais piedāvājums konstatēts Mežciemā, turpretī Bolderājā piedāvājumu skaits bija proporcionāli vismazākais.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika «airBaltic» ieķīlājusi 36 preču zīmes, tostarp «airBaltic»

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" reģistrējusi komercķīlu ar nodrošinātā prasījuma maksimālo summu 442 miljoni eiro, liecina "Lursoft" publiskotā informācija.

Ekonomika VNĪ izdevās pārsniegt izvirzītos finanšu mērķus (+VIDEO)

Viens no izaicinājumiem ir degradēto būvju sakārtošana, kur biežākais risinājums ir šādu būvju pārdošana vai ēku demontāža.

Ekonomika Labklājības ministrija iecerējusi katru gadu pārskatīt minimālo algu

Labklājības ministrija (LM) iecerējusi mainīt līdzšinējo kārtību, kādā tiek noteikta minimālā alga, plānojot tās apmēru pārskatīt katru gadu.

Ekonomika Latvijas iedzīvotāji netic, ka valsts spēs nodrošināt pārtikušas vecumdienas

Latvijā 41% iedzīvotāju neveido papildu uzkrājumus pensijas vecumam, informē "Luminor Bank" pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas datiem.

Lasiet arī

Ekonomika Daļai dzīvokļu īpašnieku varētu pieaugt maksājums par zemes lietošanu

Saeima šodien konceptuāli atbalstīja grozījumus likumā, kas paredz, ka maksājums par sev nepiederošas zemes lietošanu no 2025.gada pakāpeniski pieaugtu tai daļai dzīvokļu īpašnieku, kuru zemei būs noteikta lielāka kadastrālā vērtība.

Ekonomika Februārī dzīvokļu pārdošanas piedāvājums Rīgā palielinājās par 5%

Salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, februārī dzīvokļu pārdošanas piedāvājums Rīgā palielinājās par 5%, bet piedāvājumu skaits Rīgas lielākajos mikrorajonos palielinājās par 6%, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Ekonomika Eksperti: nekustamo īpašumu gads Rīgā sācies ar izaugsmi (+VIDEO)

Ir dažādas stratēģijas, kā izvēlēties mājokļa kredītu.

Ekonomika Jaunie nekustamie īpašumi Latvijā saskaras ar tirgus nesabalansētību (+VIDEO)

Euribor vairs nav galvenais faktors lēmumu pieņemšanas procesā - pircējus vairāk sākusi iespaidot trauslā ģeopolitiskā situācija.