• Bārbala,
  • Līksma
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīgā un Viļņā degvielas cenas samazinās, bet Tallinā - aug

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 09:55, 02.03.2024


Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā degvielas cenas samazinājās, tikmēr Tallinās tās palielinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Viļņa, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Tallinā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,2% - līdz 1,694 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 0,6% - līdz 1,714 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,3% - līdz 1,529 eiro par litru, bet dīzeļdegviela maksāja 1,634 eiro par litru, kas ir par 1,2% mazāk nekā pirms nedēļas.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 3% - līdz 1,739 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kāpa par 0,6% - līdz 1,629 eiro par litru.

Autogāzes cena šonedēļ bija stabila tikai Rīgā, kur arī šo darba nedēļu noslēdza pie 0,745 eiro par litru atzīmes. Tallinā autogāzes cena palielinājās par 1,5% - līdz 0,68 eiro par litru, savukārt Viļņā tā samazinājās par 3% - līdz 0,652 eiro par litru.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika «SmartLynx» no maija vairs nepiedāvās čarterlidojumus no Baltijas valstīm

Latvijā bāzētā aviokompānija SIA "SmartLynx Airlines" no šā gada 1.maija vairs nepiedāvās čarterlidojumus no Baltijas valstīm, intervijā aģentūrai LETA sacīja "SmartLynx Airlines" izpilddirektors Edvins Demeņus.

Ekonomika Ropažu atkritumu rūpnīca kalpos kā tūrisma un aktīvās atpūtas objekts (+VIDEO)

Ražotnes darbības īstenošanā tiks ievēroti gan saistošie Ministru kabineta noteikumi, gan jaunākajās Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvās.

Ekonomika Ledlauzis «Foros» par vienu miljonu eiro pārdots Igaunijā

Rīgas brīvostas pārvaldei piederošā SIA "LVR Flote" ledlauzi "Foros" pārdevusi par vienu miljonu eiro Igaunijas uzņēmumam "Nord Company", aģentūra LETA noskaidroja Rīgas brīvostā.

Ekonomika Ģeopolitiskā situācija visvairāk negatīvi ietekmē investīciju vidi valstī

Nepalielinot investīcijas, ir grūti iedomāties, ka varēsim sagaidīt Latvijas ekonomikas izrāvienu.

Lasiet arī

Ekonomika Rīgā un Viļņā degvielas cenas palielinās, bet Tallinā tās samazinās

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā degvielas cenas palielinājās, kamēr Tallinā tās samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Ekonomika Tallinā degvielas cenas kāpj, kamēr Rīgā un Viļņā - nelielas izmaiņas

Pagājušajā darba nedēļā Tallinā degvielas cenas palielinājās, kamēr Rīgā un Viļņā novērotas nelielas cenu izmaiņas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Ekonomika Baltijā benzīna cenas palielinās, bet dīzeļdegvielas cenas sarūk

Pagājušajā darba nedēļā Latvijā un Igaunijā palielinājās benzīna cenas, bet dīzeļdegvielas cenas saruka Igaunijā un Lietuvā, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Ekonomika Baltijas valstīs atšķirīgas tendences degvielas cenām

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenām bija atšķirīgas tendences - Rīgā cenas nemainījās, Tallinā samazinājās, bet Viļņā degvielas cenas palielinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.