• Akvelīna,
  • Ernestīne,
  • Ingmārs
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


«Veselības centrs 4» sācis darbu pie medicīnas kvartāla celtniecības

Teksta izmērs Aa Aa
Veselība
LETA 20:38, 18.04.2024


SIA "Veselības centrs 4" sācis darbu pie medicīnas kvartāla celtniecības Rīgā, kur blakus esošajām iestādes ēkām taps daudzfunkcionāls medicīnas centrs.Kā stāstīja "Veselības centra 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, centrā tiks paredzētas diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas iespējas, vairākas operāciju zāles, intensīvās terapijas nodaļa, kā arī tajā tiks integrēta slimnīcas sadaļa.

Tāpat uz jauno centru plānots pārcelt vairākas citas "Veselības centra 4" struktūrvienības, kas šobrīd izkaisītas pa Rīgu. Piemēram, varētu pārcelties arodveselības nodaļa, citu esošo klīniku daļas, diagnostikas centrs. Ēkas platība tiek lēsta 14 500 kvadrātmetru apmērā.

Rēvalds minēja, ka jaunajā daudzfunkcionālajā medicīnas centrā varētu koncentrēt maksas pakalpojumus, savukārt esošajā ēkā, kas atrodas Krišjāņa Barona ielā 117, - valsts apmaksātus pakalpojumus.

Papildu "Veselības centrs 4" ir iznomājis no VAS "Valsts nekustamie īpašumi" aiz ārstniecības iestādes esošo teritoriju, kurā izveidota tehniskā infrastruktūra. Proti, tur atrodas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta garāžas, dažādi tehniskie dienesti.

"Šobrīd ēka Krišjāņa Barona ielā 119 ir nojaukta, bet šobrīd mums ievelkas sadaļa, kad jāpierāda visām institūcijām, ka ēka ir nojaukta. Kaut ko būvēt Rīgā ir milzīgs izaicinājums, jo jebkāda veida birokrātiskie procesi ir ilgi un diezgan grūti pārvarami. Pati būvniecība varētu aizņemt divus gadus un vēl dažus mēnešus, kamēr aprīkosim, bet kurā brīdī būs starta šāviens, nav zināms," atzina Rēvalds.

Viņš cer, ka jau šogad varētu sākt jaunā centra būvniecību. Tam atvēlēto finansējumu viņš pagaidām nevēlas izpaust. Ārstniecības iestādē norāda, ka medicīnas kvartāla tapšana būtiski paaugstinās uzņēmuma veiktspēju sarežģītu operāciju un manipulāciju jomā un būs liels solis uz priekšu "Veselības centrs 4" attīstībā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Veselība Aptauja: Ceturtā daļa iedzīvotāju preventīvi nerūpējas par savu veselību

Katrs ceturtais Latvijas iedzīvotājs par savu veselību ikdienā drīzāk nerūpējas vai nerūpējas vispār, savukārt vairāk nekā puse jeb 56% tai pievērš zināmu uzmanību, tomēr dara to neregulāri, liecina jaunākā Veselības indeksa pētījuma dati.

Veselība Latvijas vīrieši sāk slimot 20 gadus agrāk nekā Zviedrijā vai Maltā (+VIDEO)

"Regulāras un preventīvas rūpes par savu labsajūtu ilgtermiņā ir ekonomiski izdevīgas", - pauž eksperti.

Veselība Zīdaiņiem Latvijā medicīna ir bez maksas: kas jāzina vecākiem (+VIDEO)

Izrakstīšanas brīdis no Dzemdību nodaļas ir satraukumu pilns, ko darīt tālāk?

Veselība «Tuberkuloze joprojām ir viena no nāvējošākajām infekcijas slimībām»‎ (+VIDEO)

Austrumu slimnīca Rīgā ir uzkrājusi lielu pieredzi infekcijas apkarošanā.

Lasiet arī