• Valdemārs,
  • Valdis,
  • Voldemārs
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīgā būs jaunā klīnika

Teksta izmērs Aa Aa
Veselība
VS.LV 16:20, 13.11.2023


Klīnikai izveidei investēti līdzekļi 1,7 miljonu eiro apmērā."Veselības centrs 4" atklāj jaunu, moderni aprīkotu klīniku Skanstes ielā 50, Rīgā. Jaunajā klīnikā, kas atrodas ēkas 2. stāvā, izbūvētas divas operāciju zāles apjomīgām un sarežģītām plastiskās ķirurģijas operācijām, atsevišķa zāle nelielām ķirurģiskajām manipulācijām, kā arī kabinetu un procedūru telpu grupa konsultācijām un endoskopisko izmeklējumu veikšanai.

Šeit ir īpaši padomāts par speciālistu un pacientu ērtībām, klīnikas aprīkojumā iekļaujot, piemēram, modernu personāla izsaukšanas un iekšējās komunikācijas sistēmu pacientiem, vislabākās funkcionālās gultas palātās, inovatīvus apgaismojuma un logu žalūziju risinājumus, mūzikas apskaņošanu, ērtas bezvadu viedierīču uzlādes vietas, kā arī citus labākajiem mūsdienu standartiem atbilstošus jauninājumus.

"Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds stāsta: "Ar esošajām operāciju un endoskopisko izmeklējumu iespējām, kādas līdz šim piedāvājām, nepietiek. Pieprasījums ir tik liels, ka mēs dubultojam jaudu. Šajā reizē īpaši jāatzīmē medicīniskie risinājumi, piemēram, operāciju zālēs izmantots ļoti specifisks, īpaši izturīgs un dārgs sienu materiāls, kas ir atbilstoši augstajām operācijas zāļu prasībām kopjams un dezinficējams, kā arī Francijā ražota klimata kontroles sistēma, kas nodrošina visoptimālāko gaisa apmaiņu operāciju zālē. Klīnika ir aprīkota ar rezerves strāvas avotu, lai elektrības atslēgumu gadījumos netiktu pārtraukts klīnikas darbs un operācijas. Domājot par drošību, gan jaunajā klīnikā, gan "Dermatoloģijas klīnikā" ēkas 3. stāvā, kur tā darbojas jau 15 gadus, ir no jauna izveidota visiem standartiem atbilstoša medicīnisko gāzu sistēma. Ir pat rasts risinājums, kā operāciju zālē iebūvēt hermētisku logu, tā speciālistu darbu padarot komfortablāku - viņiem tagad nav katra darba diena jāpavada slēgtā telpā bez dabīgās dienas gaismas, bet pacientiem - radot patīkamāku atmosfēru. Esam iegādājušies izcilu medicīnas tehnoloģiju ražotāja "Dräger" (Vācija) operāciju zāļu aprīkojumu, bet endoskopijas izmeklējumiem - "OLYMPUS" (Japāna) aprīkojumu."


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Veselība Latvijas psihiatrs veiksmīgi izmanto elektrokonvulsīvo terapiju (+VIDEO)

Ši metode neizraisa smadzeņu bojājumus, tā neietekmē personību vai vispārējo intelektu

Veselība Pacientus sagaida robots: jaunums Cēsu klīnikā (+VIDEO)

Mākslīgais intelekts atvieglo ārstu darbu.

Veselība Pieaug stacionēto Covid-19 pacientu skaits

Pagājušajā nedēļā Latvijas slimnīcās stacionēti 307 Covid-19 pacienti, kas ir par 35 pacientiem vairāk nekā nedēļu iepriekš, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Veselība Aptiekām draud bankrots un slēgšana

Zem sitiena vismaz 150 reģionālas aptiekas

Lasiet arī

Sabiedrība Ārkārtas situācijas novēršanai veselības nozarē piešķirs 33,3 miljonus eiro

Valdība šodien atbalstīja 33,3 miljonu eiro piešķiršanu ārkārtas situācijas novēršanai veselības nozarē.

Veselība Medicīnai papildus novirzīs 57 miljonus eiro. Kam šī nauda paredzēta?

Valdība sadalīja pirmo daļu no veselības aprūpei rezervētajiem 140 miljoniem.

Veselība Rindas uz izmeklējumiem būs vēl garākas!

Mediķi turpina gaidīt virsstundu apmaksu par Covid19 pacientu ārstēšanu.

Sabiedrība Meņģelsone: Veselības aprūpes budžeta situācija ir ļoti sarežģīta

Papildu līdzekļu meklēšana veselības aprūpei ir Finanšu ministrijas atbildība, šorīt intervijā TV3 pauda "Apvienotā saraksta" deleģētā veselības ministre Līga Meņģelsone.