• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Sarūk Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās

Teksta izmērs Aa Aa
Veselība
LETA 21:00, 23.01.2023

Kopumā Latvijas slimnīcās šobrīd ārstējas 236 Covid-19 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija.Salīdzinoši pirmdienā pirms nedēļas Latvijas slimnīcās ārstējas 263 Covid-19 pacienti.

Pēdējās diennakts laikā Latvijas stacionāros ievietoti 11 Covid-19 pacienti un deviņi izrakstīti.

Kopumā no visiem stacionāros esošajiem Covid-19 pacientiem 101 cilvēkam Covid-19 ir pamatdiagnoze. No stacionētajiem, kuriem Covid-19 ir pamatdiagnoze, 91 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet desmit - ar smagu slimības gaitu.

No visiem pacientiem ar vidēji smagu slimības gaitu 32 pacienti ir vecuma grupā no 80 līdz 89 gadiem, 25 cilvēki ir vecumā no 70 līdz 79 gadiem, bet 13 - no 60 līdz 69 gadiem. Septiņi cilvēki ar vidēji smagu slimības gaitu ir 50 līdz 59 gadus veci, seši - 90 līdz 99 gadu vecumā, četri - 40 līdz 49 gadu vecumā, divi ir līdz deviņu gadu vecumam, bet pa vienam cilvēkam bija vecumā no 10 līdz 19 gadiem un no 20 līdz 29 gadiem.

Savukārt smaga slimības gaita ir pieciem pacientiem 80 līdz 89 gadu vecumā, trīs - 70 līdz 79 gadu vecumā un pa vienam cilvēkam 60 līdz 69 gadu vecumā un 50 līdz 59 gadu vecumā.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Veselība Plāno maksāt kompensācijas par pret Covid-19 vakcīnu izraisītu kaitējumu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) pieņēmusi lēmumu izmaksāt 25 000 eiro kompensācijas par gadījumiem, kad ar vakcināciju pret Covid-19 pacientam nodarīts kaitējums veselībai, liecina Veselības ministrijas (VM) saskaņošanai valdībā iesniegtais informatīvais ziņojums.

Veselība Meņģelsone: Veselības aprūpei būtu jānovirza vismaz 14% no sociālā nodokļa

Veselības aprūpes finansēšanai Latvijā būtu jānovirza vismaz 14% no sociālā nodokļa, šādu viedokli pauda veselības ministre Līga Meņģelsone.

Veselība Asinsdonoru centrs februārī dosies 51 izbraukumā

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) februārī dosies 51 izbraukumā, kā arī gaidīs ikvienu pastāvīgajās asins ziedošanas vietās, informēja VADC Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Maskalāne.

Veselība VCA atver jaunu poliklīniku tirdzniecības centrā Dole

AS "Veselības centru apvienība" (VCA), paplašinot ambulatoro pakalpojumu pieejamību Rīgā, tirdzniecības centrā "Dole" atvērusi jaunu poliklīniku - "Dole", informēja uzņēmumā.

Lasiet arī

Sabiedrība Stājies spēkā spriedums, ar kuru noraidīta LNB būvnieku prasību piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro
Rīga, 2.febr., LETA. Spēkā stājies Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvnieku - pilnsabiedrības "Nacionālā būvkompāniju apvienība" - prasība piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro.
Pasaule Vācijā 70 Ukrainas karavīri sāk apmācības "Patriot" izmantošanā

Vācijā ieradušies 70 Ukrainas karavīri, kas tiks apmācīti pretgaisa aizsardzības sistēmas "Patriot" izmantošanā, ko Berlīne nodos Ukrainai, lai palīdzētu tai atvairīt Krievijas gaisa uzbrukumus.