• Irīda,
  • Īrisa

Zemgus Girgensons ar «Lightning» zaudē «Maple Leafs» NHL mačā (VIDEO)

LETA 13:08, 22.10.2024

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā ar Tampabejas "Lightning" komandu piedzīvoja zaudējumu.

"Lightning" izbraukumā ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:4, 1:0) zaudēja Toronto "Maple Leafs" vienībai.

Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Girgensons pielietoja spēka paņēmienu pret Oliveru Ēkmanu-Lāšonu brīdī, kad jau pretinieks bija piespiests pie apmales. To pamanīja Makss Domi un ar Girgensonu izvicināja dūres. Abi tika pie piecām soda minūtēm, turklāt Domi saņēma arī divu minūšu sodu par rupjību. Girgensona atnesto vairākumu realizēja Ņikita Kučerovs, taču atlikušajā laikā pretinieku vārtsargu pārspēt neizdevās.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 32 sekundes, kuru laikā izpelnījās piecas soda minūtes, divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Viljams Nīlanders, tāpat viesus pārspēja Ostons Metjūss, Makss Pakjoreti un Metjū Knīss. "Lightning" rindās bez Kučerova ar vārtu guvumu atzīmējās arī Nikolā Pols.

"Maple Leafs" vārtos Entonijs Stolarzs atvairīja 32 metienus. Viesu vārtos maču sāka Andrejs Vasiļevskis, kurš tika galā ar 10 un 14 metieniem, pēc tam viņu aizstājot Viktoram Johansonam, kurš "Lightning" glāba 14 vārtu gūšanas epizodēs.

"Lightning" ar sešiem punktiem piecās spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.

Sports Carnikavas vidusskola izrādījās sportiskākā Latvijā (+VIDEO)

Sacensību mērķis ir veselīga dzīvesveida popularizēšana Latvijā.

Sports Mesi ar «hat trick» palīdz Argentīnas izlasei sagraut Bolīviju (VIDEO)

Argentīnas izlases zvaigzne Lionels Mesi otrdien guva trīs vārtus jeb "hat trick" un divas reizes rezultatīvi piespēlēja valstsvienības graujošā uzvarā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra Dienvidamerikas (CONMEBOL) zonas spēlē pret Bolīvijas futbolistiem.

Sports Ostapenko WTA rangā atkāpjas uz 15.vietu

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko jaunākajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā ir noslīdējusi vienu vietu zemāk un atrodas 15.pozīcijā.

Sports «Celtics» basketbolistiem pārbaudes spēlē graujoša uzvara

Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Bostonas "Celtics" sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcīnīja pārliecinošu panākumu.

Sports Bļugers vienojas ar «Canucks» par divu gadu līgumu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Vankūveras "Canucks" trešdien uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar latviešu uzbrucēju Teodoru Bļugeru.

Sports «Panthers» ar Balinski kļūst par Stenlija kausa ieguvējiem

Floridas "Panthers" komanda bez latviešu aizsarga Uvja Jāņa Balinska pieteikumā pirmdien triumfēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports «Panthers» hokejisti Stenlija kausa finālsērijā piedzīvo pirmo zaudējumu (VIDEO)

Floridas "Panthers" komanda bez latviešu aizsarga Uvja Jāņa Balinska pieteikumā sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijā pēc trīs panākumiem piedzīvoja pirmo neveiksmi.