Spānijas futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta finālā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
VS.LV 00:09, 10.07.2024

Spānijas vīriešu futbola izlase otrdien Minhenē iekļuva Eiropas čempionāta finālā.

Spānija ar 2:1 (2:1) pieveica Franciju.

Pirmais vārtu gūšanas moments bija piektajā minūtē, kad pēc Lamina Jamala centrējuma no labās laukuma puses ar galvu no vārtsarga laukuma pāri vārtiem sita Fabians Ruiss.

Tomēr vārtus pirmā guva Franciju. Devītajā minūtē Randals Kolo Muanī pēc Kiliana Mbapē centrējuma no kreisās laukuma puses tika atstāts viens pats pie tālā vārtu staba un ar galvu raidīja bumbu vārtu labajā augšējā stūrī - 1:0 Anglijas labā.

21.minūtē Spānija rezultātu izlīdzināja. Jamals, kurš ar māņu kustību tika vaļā no sedzēja Adrjēna Rabio un ar spēcīgu slīpu sitienu raidīja bumbu vārtos, tai vispirms atsitoties pret kreiso vārtu stabu - 1:1.

Kamals kļuva par jaunāko vārtu guvēju Eiropas čempionāta maču vēsturē, gūdams vārtus 16 gadu un 362 dienu vecumā.

Vēl četras minūtes vēlāk spāņi izvirzījās vadībā ar 2:1. Dani Olmo ar māņu kustību soda laukumā atbrīvojās no Oreljēna Čuamenī un sita vārtos. Žils Kundē centās ar kāju bumbu atvairīt, taču tā ielidoja vārtos.

Otrā pusfinālā trešdien tiksies Nīderlande un Anglija.

Eiropas čempionāta finālturnīrā piedalās 24 izlases, kas bija sadalītas sešās apakšgrupās, izslēgšanas spēļu turnīrā iekļūstot katras apakšgrupas pirmo divu vietu ieguvējām un četrām labākajām trešo vietu ieguvējām.

2024.gada Eiropas čempionāts no 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisinās desmit Vācijas pilsētās. Jaunā Eiropas čempione tiks noskaidrota Berlīnes olimpiskajā stadionā.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas basketbolisti zaudē Brazīlijai un netiek uz Parīzes olimpiskajām spēlēm

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā zaudēja Brazīlijai un neizcīnīja olimpisko ceļazīmi.

Sports Graudiņa ar Samoilovu Šveicē «Elite 16» turnīrā cīnīsies bar bronzu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Šveicē piedzīvoja zaudējumu pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) Gštādes "Elite 16" turnīra pusfinālā.

Sports Latvijas basketbolisti Olimpiādes kvalifikācijas finālā tiekas ar Brazīliju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā tiksies ar Brazīliju.

Sports Latvijas basketbolisti iekļūst olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā

Latvijas vīriešu basketbola izlase sestdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā uzvarēja Kamerūnu, iekļūstot finālā.

Sports Dānijas un Slovēnijas futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta astotdaļfinālā

Dānijas un Slovēnijas futbolisti otrdien Minhenē iekļuva 2024.gada Eiropas čempionāta astotdaļfinālā.

Sports Itāļi palīdz Spānijai nodrošināt vietu astotdaļfinālā

Spānijas vīriešu futbola izlase ceturtdien Eiropas čempionāta otrās kārtas spēlē ar Itāliju, pretiniekiem raidot bumbu savos vārtos, izcīnīja otro uzvaru turnīrā un nodrošināja vietu astotdaļfinālā.

Sports Eiropas futbola čempionātā notiek Itālijas un Spānijas duelis

Šodien Eiropas futbola čempionāta B apakšgrupā notiks kopā piecu titulu īpašnieču Spānijas un Itālijas duelis, bet C apakšgrupā spēkosies Serbija ar Slovēniju un Dānija ar Angliju.

Sports Eiropas čempionātu futbolā sāk viena no favorītēm Anglija

Šodien Vācijā Eiropas čempionāta futbolā finālturnīrā tiks aizvadītas vēl trīs spēles, pēdējā no tām turnīrā iesaistoties vienai no favorītēm uz titulu Anglijai.