Graudiņa ar Samoilovu Šveicē «Elite 16» turnīrā cīnīsies bar bronzu

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 19:45, 07.07.2024

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Šveicē piedzīvoja zaudējumu pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) Gštādes "Elite 16" turnīra pusfinālā.

Turnīrā ar sesto numuru izsētās latvietes ar rezultātu 0-2 (18:21, 18:21) zaudēja amerikānietēm Kristenai Nasa un Terinai Klotai (3.), kurām piekāpās arī apakšgrupā.

Bronzas spēlē Latvijas duets tiksies ar Agatu Bednarčuku un Rebeku Kavalkanti (9.) no Brazīlijas.

Jau ziņots, ka sestdien astotdaļfinālā latvietes ar 2-0 (21:19, 21:13) pārspēja Eiropas vicečempiones no Spānijas Danielu Alvaresu un Tanju Moreno (13.), kuras iepriekš pārvarēja kvalifikācijas turnīra barjeru. Ceturtdaļfinālā viņas Parīzes olimpisko spēļu grupas mača ģenerālmēģinājumā ar 2-0 (21:13, 22:20) pārspēja Kanādas duetu Melisa Hjūmena-Paredesa/Brendija Vilkersone (2.).

Ceturtdien C grupas mačos Latvijas duets ar 0-2 (20:22, 16:21) piekāpās ar 11.numuru izliktajam Vācijas pārim Svenja Millere/Sinja Tillmane un ar 2-0 (21:15, 21:15) apspēlēja amerikānietes Terēzi Kenonu un Meganu Kraftu (14.), bet piektdien ar 0-2 (17:21, 15:21) piekāpās Nasai un Klotai.

"Pro Beach Tour" rangā pirmās ir "Elite 16" sacensības, otrās - "Challenge", trešās - "Futures" sacensības.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Banki: Esmu vīlies, ka nedevām vēl vienu iemeslu svinībām

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki ir vīlies, ka nedeva līdzjutējiem vēl vienu iemeslu svinībām, pēc zaudējuma olimpisko spēļu kvalifikācijas finālā atzina speciālists.

Sports Latvijas basketbolisti zaudē Brazīlijai un netiek uz Parīzes olimpiskajām spēlēm

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā zaudēja Brazīlijai un neizcīnīja olimpisko ceļazīmi.

Sports Latvijas basketbolisti Olimpiādes kvalifikācijas finālā tiekas ar Brazīliju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā tiksies ar Brazīliju.

Sports Latvijas basketbolisti iekļūst olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā

Latvijas vīriešu basketbola izlase sestdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā uzvarēja Kamerūnu, iekļūstot finālā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Sports Jūrmalā notiks izšķirošās cīņas pludmales volejbolā par ceļazīmēm uz olimpiādi

Jūnijā Jūrmalā norisināsies Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Nāciju kausa finālturnīrs, kurā notiks izšķirošās cīņas par ceļazīmēm uz 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīru.

Sports Graudiņa/Samoilova Filipīnās uzvar «Challenge» turnīrā

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Filipīnās uzvarēja pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) Nuvali "Challenge" sērijas turnīrā.

Sports Pasaules čempionātā pludmales volejbolā uzvar ASV un Čehijas dueti

Pasaules čempionātā pludmales volejbolā svētdien Meksikā par čempioniem tika kronēti amerikānietes Kellija Čena/Sāra Hjūza un čehi Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners.