Edmontonas «Oilers» hokejisti sasniedz Stenlija kausa finālu (VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 14:14, 03.06.2024

Edmontonas "Oilers" svētdien pirmo reizi kopš 2006.gada sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālu, kurā tiksies ar Floridas "Panthers".

Rietumu konferences fināla sestajā mačā "Oilers" savā laukumā ar 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) pārspēja Dalasas "Stars" un sērijā līdz četrām uzvarām guva panākumu ar 4-2.

Pirmajā trešdaļā laukuma saimnieki panāca 2:0 pēc diviem realizētiem vairākumiem. Vispirms mača piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Konors Makdeivids, bet nepilnas 11 minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Zeks Haimans.

Trešā perioda vidū Dalasas vienībai izdevās samazināt deficītu, precīzam esot Meisonam Maršmentam, taču turpinājumā vārti vairs netika gūti, laukuma saimniekiem nodrošinot uzvaru sērijā.

"Oilers" vārtu sargāja Stjuarts Skiners, kurš tika galā ar 34 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma pusē Džeiks Otindžers atvairīja astoņas no desmit mestajām ripām.

Edmontonas vienība sasniedza Stenlija kausa finālu pirmo reizi kopš 2006.gada, kad finālsērijā ar 3-4 piekāpās Karolīnas "Hurricanes".

Austrumu konferences finālā Floridas "Panthers" ar 4-2 pārspēja Ņujorkas "Rangers", otro gadu pēc kārtas nodrošinot vietu Stenlija kausa finālu.

Finālsērijas pirmā spēle Floridā norisināsies sestdien.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa finālā Vegasas "Golden Knights" ar 4-1 pārspēja Floridas "Panthers".

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Nosaukts Latvijas komandas sastāvs Parīzes olimpiskajām spēlēm

Latviju Parīzes olimpiskajās spēlēs pārstāvēs 29 sportisti 14 disciplīnās, pirmdien paziņoja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).

Sports Banki: Esmu vīlies, ka nedevām vēl vienu iemeslu svinībām

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki ir vīlies, ka nedeva līdzjutējiem vēl vienu iemeslu svinībām, pēc zaudējuma olimpisko spēļu kvalifikācijas finālā atzina speciālists.

Sports Latvijas basketbolisti zaudē Brazīlijai un netiek uz Parīzes olimpiskajām spēlēm

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā zaudēja Brazīlijai un neizcīnīja olimpisko ceļazīmi.

Sports Graudiņa ar Samoilovu Šveicē «Elite 16» turnīrā cīnīsies bar bronzu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Šveicē piedzīvoja zaudējumu pludmales volejbola profesionālās tūres (BPT) Gštādes "Elite 16" turnīra pusfinālā.

Sports «Panthers» hokejisti Stenlija kausa finālsērijā piedzīvo pirmo zaudējumu (VIDEO)

Floridas "Panthers" komanda bez latviešu aizsarga Uvja Jāņa Balinska pieteikumā sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijā pēc trīs panākumiem piedzīvoja pirmo neveiksmi.

Sports Ābols paraksta viena gada līgumu ar NHL komandu Flyers

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols parakstījis viena gada līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Filadelfijas "Flyers", vēsta klubs.

Sports «Panthers» Stenlija kausa finālsērijas pirmajā spēlē pārspēj «Oilers» (VIDEO)

Floridas "Panthers" komanda bez aizsarga Uvja Jāņa Balinska pieteikumā sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas pirmajā mačā mājās ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzveica Edmontonas "Oilers".

Sports Floridas «Panthers» iekļūst Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" bez Latvijas aizsarga Uvja Balinska pieteikumā sestdien savā laukumā svinēja uzvaru un iekļuva Stenlija kausa finālā.