Avoti: Futbolists Mbapē jau parakstījis līgumu ar Madrides «Real»

LETA 09:28, 03.06.2024

Francijas uzbrucējs Kilians Mbapē jau ir parakstījis līgumu ar futbola klubu Madrides "Real", vēsta vairāki masu mediji.

Spānijas raidorganizācija "RMC Sport" un Francijas sporta laikraksts "L'Equipe" apgalvo, ka līgums jau ir parakstīts un oficiāli par Mbapē pievienošanos "Real" tiks paziņots pirmdien vai otrdien.

Mbapē jau iepriekš bija apstiprinājis, ka pēc līguma termiņa beigām šovasar pametīs Parīzes "Saint-Germain" (PSG), taču vēl nav paziņojis par to, kur viņš spēlēs nākotnē.

Pašlaik viņš ir Francijas izlasē, kas gatavojas Eiropas čempionātam, kas no 14.jūnija līdz 14.jūlijam notiks Vācijā.

Mbapē no 2015. līdz 2017.gadam pavadīja "Monaco" sistēmā, bet 2017.gadā pārcēlās uz PSG, pirmo sezonu pavadot īrē.

PSG sastāvā viņš 306 spēlēs ir guvis 255 vārtus. Mbapē ir septiņi Francijas čempiontituli, pēdējos sešus izcīnot PSG rindās, kā arī trīs uzvaras Francijas kausā.

Francijas izlasē uzbrucējs 77 spēlēs ir guvis 46 vārtus.

"Real" sestdien pēc uzvaras ar 2:0 pār Dortmundes "Borussia" 15.reizi uzvarēja Čempionu līgā. "Karaliskais" klubs šosezon uzvarēja arī Spānijas čempionātā un izcīnīja Spānijas Superkausu.

PSG šosezon uzvarēja Francijas čempionātā, izcīnīja Francijas kausu un Francijas Superkausu, taču Čempionu līgas pusfinālā divu spēļu summā ar 0:2 piekāpās Vācijas klubam "Borussia".

Sports Ostapenko zaudē Gvadalaharas turnīra pirmajā mačā

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Gvadalaharas "WTA 500" tenisa turnīra pirmajā spēlē,

Sports Saveļjevs: Šķiet, ka nospēlēju tā, kā treneris vēlējās

Latvijas vīriešu futbola izlases pussargs Aleksejs Saveļjevs UEFA Nāciju līgas pirmajos mačos rādījis tādu sniegumu, kādu galvenais treneris Paolo Nikolato vēlējies, sarunā ar aģentūru LETA minēja futbolists.

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Spānijas futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta finālā

Spānijas vīriešu futbola izlase otrdien Minhenē iekļuva Eiropas čempionāta finālā.

Sports Spānija un Francija cīnās par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālā

Spānijas un Francijas vīriešu futbola izlases šodien Minhenē pusfinālā cīnīsies par iekļūšanu Eiropas čempionāta finālturnīra finālā.

Sports Eiropas futbola čempionātā tiek noskaidrotas pirmās pusfinālistes

Šodien Vācijā Eiropas futbola čempionātā tiks noskaidrotas pirmās divas pusfinālistes, ceturtdaļfinālā spēkojoties Spānijai ar Vāciju un Portugālei ar Franciju.

Sports Turcijas un Nīderlandes futbolisti iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Turcijas un Nīderlandes futbolisti otrdien Vācijā iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā.