• Edijs,
  • Edvīns

PSG futbolisti nodrošina Francijas čempiontitulu

LETA 08:27, 29.04.2024

Parīzes "Saint-Germain" (PSG) futbolisti svētdien pēc tuvākās sekotājas "Monaco" zaudējuma 31.kārtas spēlē nodrošināja Francijas čempiontitulu trešo sezonu pēc kārtas.

twitter.com/PSG

"Monaco" viesos ar 2:3 (1:2) piekāpās Lionas "Olympique".

Monako komanda izvirzījās vadībā jau pirmajā minūtē, precīzam esot Visamam ben Jederam. Pirmā puslaika turpinājumā laukuma saimnieki atbildēja ar diviem vārtiem četru minūšu laikā un pārņēma vadību.

Otrajā puslaikā pēc spēlētām 15 minūtēm neizšķirtu panāca pirmo vārtu autors, kurš arī guva vārtus 79.minūtē, taču pēc VAR iesaistes tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Mājinieku uzvaru 84.minūtē izrāva Maliks Fofanā, palīdzot pie čempiontitula tikt arī Parīzes komandai.

Pēc 31 spēļu kārtas PSG ar 70 punktiem ieņem pirmo vietu Francijas čempionātā un tuvākajai sekotājai "Monaco", kas iekrājusi 58 punktus, pirms noslēdzošajām trīs spēļu kārtām kļuvusi neaizsniedzama.

Pērn 11.reizi par Francijas čempionvienību kļuva PSG, kas turnīra tabulā par vienu punktu apsteidza "Lens" vienību.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā uzvar Kazahstānu (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Kazahstānu.

Sports Komuls: Otrajā spēlē jau jutos daudz drošāk

Latvijas hokeja izlases aizsargs Markuss Komuls, kurš pašlaik notiekošajā pasaules čempionātā ir viens no septiņiem valstsvienības debitantiem, aģentūrai LETA atklāja, ka savā pirmajā mačā bijis satraukts.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionāta turpinājumā tiekas ar Kazahstānu

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē tiksies ar Kazahstānas valstsvienību.

Sports Ostapenko sasniedz Romas WTA 1000 sērijas turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pirmdien sasniedza Romas "WTA 1000" sērijas turnīra ceturtdaļfinālu.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Atletico» nosargā panākumu pirmajā Čempionu līgas ceturtdaļfināla cīņā

Madrides "Atletico" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru.

Sports «Barcelona» futbolisti Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras.

Sports Latvijas futbolistes EČ kvalifikācijas otrajā mačā tiek pie uzvaras (VIDEO)

Latvijas sieviešu futbola izlase otrdien Kišiņevā 2025.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra otrajā mačā izcīnīja panākumu.