• Zigismunds,
  • Zigmunds

Jēkabpils "Lūšu" volejbolisti atgūst Latvijas čempiontitulu

VS.LV 23:52, 19.04.2024

Jēkabpils "Lūši" komanda piektdien nodrošināja Latvijas volejbola čempionāta zelta medaļas, valsts meistarsacīkstēs uzvarot piekto reizi vēsturē.

"Lūši" "Optibet" Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē mājās ar rezultātu 3-1 (25:21, 22:25, 25:18, 25:14) pārspēja "Ezerzeme"/"Daugavpils Universitāte" ("Ezerzeme"/DU) komandu un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 3-1.

Finālsērijas ceturtajā spēlē uzvarētājiem Eduards Stieģelis guva 20 punktus, Jānis Medenis - 13, bet Zigurds Adamovičs - 12. Blokā Adamovičam septiņi punkti, bet Armandam Āboliņam - pieci jeb puse no iespētā.

Pretiniekiem 13 punktus guva Ēriks Voroņko, 12 pievienoja Armands Rokjāns, bet desmit punkti bija Devidam Žolnerovičam.

Iepriekšējos trīs mačos uzvarēja viesi. Vispirms ar 3-2 pārāki bija "Lūši", pēc tam ar 3-1 pārāka bija "Ezerzeme"/DU, bet iepriekšējā spēlē jēkabpiliešiem panākums ar 3-0 ļāva atgūt vadību sērijā.

Jēkabpils vienība pusfinālā ar 2-1 pārspēja RTU/"Robežsardzi"/"Jūrmalu", bet daugavpilieši ar 2-0 pārspēja "Piejūru"/MSĢ.

Baltijas līgas pamatturnīrā "Ezerzeme"/DU ieņēma piekto vietu, bet jēkabpilieši ierindojās septītajā vietā, abām komandām pārvarot ceturtdaļfinālu un pēc zaudējuma pusfinālā savstarpējā spēlē par bronzas medaļām trīs setos uzvarot "Lūšiem".

Pirms tam pamatturnīrā divas reizes pārāki bija Daugavpils volejbolisti (3-1 un 3-0), bet vienu reizi panākumu piecos setos svinēja Jēkabpils komanda.

Spēlē par bronzu RTU/"Robežsardze"/"Jūrmala" pirmdien ar 3-0 pārspēja "Piejūra"/MSĢ.

Pērn "Ezerzeme"/DU finālsērijā ar 3-2 uzvarēja RTU/"Robežsardze"/"Jūrmala" vienību.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Polijas un Itālijas volejbolisti iekļūst Eiropas čempionāta finālā

Polijas un Itālijas vīriešu volejbola izlases ceturtdien Romā nodrošināja vietu Eiropas čempionāta finālā.

Sports Latvijas volejbolisti šodien aizvada pirmo spēli Eiropas Sudraba līgas finālā

Latvijas vīriešu volejbola izlase šodien izbraukumā aizvadīs pirmo Eiropas Sudraba līgas finālsērijas spēli pret Ungārijas volejbolistiem.

Sports Vīriešu volejbola izlasē iekļauti 14 volejbolisti

Latvijas vīriešu izlases treneris Mihals Gogols ir nosaucis 14 volejbolistus startam Eiropas Sudraba līgas (ESL) sacensībās, kas notiks jūnijā, iformēja VS.LV Latvijas Volejbola federācijā.

Sports Toms Švans izcīna Portugāles volejbola čempionāta bronzas medaļu

Latvijas izlases pirmā tempa spēlētājs Toms Švans ir kļuvis par Portugāles volejbola čempionāta bronzas medaļas ieguvēju, ziņo Latvijas Volejbola federācija (LVF).