• Irēna,
  • Irina

Semeņistaja sasniedz W-50 turnīra ceturtdaļfinālu

LETA 09:47, 25.01.2024

Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja ceturtdien Indijā sasniedza Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Punes W-50 turnīra ceturtdaļfinālu.

instagram.com/darja_sem

Ar pirmo numuru izsētā Semeņistaja (WTA 142.) otrās kārtas spēlē ar rezultātu 6-1, 6-7 (2:7), 6-2 uzvarēja japānieti Naho Sato (WTA 441.).

Ceturtdaļfināla sasniegšana dod 11 WTA ranga punktus. Tiešsaistes rangā Semeņistaja pakāpusies uz karjeras rekordaugsto 121.pozīciju.

Vēlāk ceturtdien Semeņistaja un Diāna Marcinkēviča, kura vienspēlēs nepārvarēja pirmo kārtu, aizvadīs dubultspēļu turnīra mačus.

Turnīrs Punē notiek uz cietā seguma.

Sports Daugaviņš pēdējā sekundē izrauj Latvijas izlasei uzvaru pār Franciju (VIDEO)

Kasparam Daugaviņam arī otrajā mačā gūstot uzvaras vārtus papildlaikā, turklāt pēdējā sekundē, Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Ostravā pasaules čempionāta spēlē ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:0, 2:1, 1:0) pārspēja Franciju.

Sports «Celtics» bez Porziņģa svin uzvaru trešajā NBA ceturtdaļfināla mačā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien Klīvlendā savainojuma dēļ nespēlēja viņa pārstāvētās Bostonas "Celtics" uzvarā izbraukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) ceturtdaļfināla spēlē.

Sports Daugavpilī norisinās Eiropas čempionāta spīdvejā pretendentu fināls

Šodien Daugavpilī norisināsies Eiropas čempionāta spīdvejā (SEC) pretendentu fināls. Sacensības "Lokomotīves" stadionā sāksies plkst.14.

Sports Vītoliņš: «Daudziem spēlētājiem ir jāparāda labāks hokejs»

Vairākiem valstsvienības spēlētājiem turnīra gaitā būs jāuzlabo savs sniegums, pēc uzvaras pirmajā pasaules čempionāta spēlē pār Polijas komandu sacīja Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Semeņistaja zaudē WTA 125 sērijas turnīra pusfinālā

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja sestdien cieta zaudējumu Bukarestes "WTA 125" sērijas turnīra pusfinālā.

Sports Semeņistaja cieš zaudējumu Bodrumas W-60 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja piektdien Bodrumā cieta zaudējumu Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā.