• Raimonds,
  • Vilnis

Eidukai 16.vieta Pasaules kausa posma distanču slēpošanā 20 kilometru skiatlonā

VS.LV 15:36, 16.12.2023

Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka sestdien Tronheimā ieņēma 16.vietu Pasaules kausa posma distanču slēpošanā 20 kilometru skiatlonā, bet uzvaru izcīnīja Zviedrijas slēpotāja Eba Andešsone.

Andešsone trasē pavadīja 49 minūtes un 23,4 sekundes, par 15,2 sekundēm apsteidzot amerikānieti Džesiju Diginsu un par 16,7 sekundēm - norvēģieti Heidi Vengu.

52 sportistu konkurencē Eiduka 16.vietu, Andešsonei zaudējot minūti un 57,6 sekundes.

Pēc 3,9 kilometriem Eiduka ieņēma 33.vietu, pēc 6,6 kilometriem - 34.vietu, bet 10 kilometrus klasiskajā stilā viņa beidza 27.vietā, līderei Andešsonei zaudējot minūti un 38,5 sekundes.

Brīvā stila desmitniekā Latvijas slēpotāja kontrolatzīmēs pakāpās uz attiecīgi 24., 17. un 16.vietu.

Eidukas sniegums tika novērtēts ar 55,56 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) punktiem.

Pasaules kausa kopvērtējuma vadībā ar 724 punktiem joprojām ir amerikāniete Džesija Diginsa, kura par 56 punktiem apsteidz Ribomu, kura sestdien bija septītā, bet trešā ar 631 punktu ir līderes tautiete Rozija Brenena, kura skiatlonā ieņēma astoto vietu.

Eiduka ar 173 punktiem ir pakāpusies uz 30.vietu.

Jau ziņots, ka piektdien Eiduka ieņēma 25.vietu sprinta sacensībās brīvajā stilā.

Sestdien plkst.14.15 20 kilometru skiatlonā sacentīsies slēpotāji.

Svētdien vīriešu un sievietes attiecīgi plkst.12 un plkst.14.15 dosies uz starta sacensībās 10 kilometru distancē klasiskajā stilā ar atsevišķu startu.

Sacensības tiešraidē translē televīzijas kanāls "Eurosport 2".

Gada pirmspēdējā dienā Itālijas trasē Toblahā sāksies prestižais "Tour de Ski" seriāls, kas turpināsies Šveices ziemas sporta veidu kūrortā Davosā un 7.janvārī noslēgsies Valdifjemmes trasē Itālijā.

Janvāra otrajā pusē notiks Pasaules kausa posmi Oberhofas trasē Vācijā un Gomsas apvidū Šveicē, bet februārī tiks aizvadītas sacensības Ziemeļamerikā - Kenmoras pilsētā Kanādā un Mineapolisas trasē ASV. Pēc tam sportisti atgriezīsies Eiropā, martā aizvadot posmus Lahti (Somija), Oslo un Drammenē (Norvēģija), kā arī Fālunā (Zviedrija).

Sports Ostapenko iekļūst Madrides WTA 1000 turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību astotdaļfinālu.

Sports Latvijas hokejisti zaudē pirmajā no divām pārbaudes spēlēm ar Šveices izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Lozannā pārbaudes mačā ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:4, 1:0) zaudēja Šveices valstsvienībai.

Sports Ostapenko pārliecinoši iekļūst Madrides «WTA 1000» turnīra trešajā kārtā

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību trešo kārtu.

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Lozannā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici.

Sports Jūrmalas ziemas prieki: slēpes un slidas (+VIDEO)

Pašvaldībā ir iekārtotas takas un slidotava, bet par sporta inventāru jāparūpējas pašiem.

Sports Eiduka izcīna devīto vietu Pasaules kausa sacensībās 50 kilometru distancē

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Oslo izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa sacensībās 50 kilometros brīvajā stilā ar kopēju startu, tik garu distanci veicot pirmo reizi karjerā.

Sports Četri Latvijas slēpotāji pasaules čempionātā startēs 15 kilometru distancē

Četri Latvijas distanču slēpotāji šodien Planīcā pasaules čempionātā startēs 15 kilometru distancē ar atsevišķu startu brīvajā stilā.

Sports Krampe pasaules junioru čempionātā distanču slēpošanā izcīna 27.vietu sprintā

Latvijas distanču slēpotāja Samanta Krampe sestdien Vistlerā, Kanādā, izcīnīja 27.vietu pasaules junioru čempionāta 1,2 kilometru sprintā klasiskajā stilā.