Bailsa uzvar PČ daudzcīņā un kļūst par visu laiku godalgotāko vingrotāju

LETA 23:48, 06.10.2023 0

ASV sportiste Simona Bailsa piektdien Antverpenē izcīnīja savu sesto pasaules čempiones titulu vingrošanas daudzcīņā un kļuva par visu laiku godalgām bagātāko vingrotāju.

Sacensībās uz līdzsvara baļķa, brīvajās kustībās, atbalsta lēcienā un līdztekās Bailsa iekrāja 58,99 punktus.

Par 1,633 punktiem mazāk nopelnīja brazīliete Rebeka Andrade un par 2,067 punktiem piekāpās Bailsas komandas biedrene ASV izlasē Šailīza Džounsa.

Bailsa, kura šovasar atgriezās sacensību apritē pēc divu gadu pauzes, pasaules čempionātos izcīnījusi 27 medaļas, no kurām 21 ir zelta.

Ieskaitot arī olimpiskajās spēlēs iegūto, viņai tagad ir 34 godalgas jeb par vienu vairāk nekā iepriekšējam rekordistam Vitālijam Ščerbo.

Zīmīgi, ka pirms desmit gadiem tieši Atnverpenē tobrīd 16 gadus vecā Bailsa izcīnīja savu pirmo pasaules čempiones titulu.

Sports Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta amatam pieteikti pieci pretendenti

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatam pieteikti pieci pretendenti, aģentūru LETA informēja LOK.

Sports «Atalanta» un «Bayer» spēlēs UEFA Eiropas līgas finālā

Vācijas komanda Leverkūzenes "Bayer" un Bergāmo "Atalanta" no Itālijas ceturtdien nodrošināja vietu UEFA Eiropas līgas finālā.

Sports Hoselu divi gūti vārti mača nogalē ieved «Real» UEFA Čempionu līgas finālā

Hosē Sanmartinam jeb Hoselu gūstot divus vārtus pamatlaika nogalē, Madrides "Real" futbolisti trešdien sasniedza UEFA Čempionu līgas finālu, kurā tiksies ar Dortmundes "Borussia".

Sports «Celtics» treneris: Porziņģis atveseļojas ātrāk nekā gaidījām

Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas "Celtics" latviešu spēlētāja Kristapa Porziņģa atveseļošanās process rit labāk nekā gaidīts, otrdien atklāja vienības galvenais treneris Džo Mazulla.

Sports Paziņo Latvijas izlases sastāvu Pasaules čempionātam

Latvijas vīriešu hokeja izlases sastāvā dalībai pasaules čempionātā pietaupītas vietas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēlējošajiem vārtsargam Artūram Šilovam, uzbrucējam Teodoram Bļugeram un aizsargam Uvim Balinskim, otrdien preses konferencē paziņoja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Latvijas hokeja izlase sāk gatavošanos pasaules čempionātam

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien ar pirmo oficiālo treniņu sāks gatavošanos šī gada pasaules čempionātam.

Sports Latvijas hokejistes Rīgā sāk PČ pirmās divīzijas B grupas turnīru

Latvijas sieviešu hokeja izlase šodien Rīgā sāks pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīru un pirmajā mačā tiksies ar Slovākiju.