• Inārs,
  • Valija

Latvijas sportistes kūļājas pa pēdējām vietām Pasaules čempionātā vingrošanā

LETA 23:16, 03.10.2023

Latvijas vingrotāja Anastasija Ananjeva pirmdien Antverpenē pasaules čempionātā atbalsta lēcienā izcīnīja 29.vietu, Katrīna Jureviča ieņēma 31.vietu, bet Valērija Ratobiļska šajā disciplīnā ierindojās 33.pozīcijā.

Ananjeva tika pie 12,233 punktiem, Jureviča pie 11,949 punktiem, bet Ratobiļskas rezultāts bija 11,716 punkti. Sacensības uzsāka 35 sportistes, bet pie rezultāta tika 33 vingrotājas.

Lai iekļūtu finālastotniekā bija nepieciešami vismaz 13,783 punkti.

Brīvajās kustībās ar 11,800 punktiem Ratobiļska ierindojās 110.vietā, bet Ananjeva ar 10,566 punktiem ieņēma 145.vietu 151 sportistes konkurencē.

Sacensībās uz baļķa Ratobiļska ar 11,400 punktiem ierindojās 112.vietā, kamēr Ananjeva ar 9,466 bija 151. no 152 startējušajām.

Savukārt sacensībās uz vingrošanas stieņiem ar 10,033 punktiem Ratobiļska ieņēma 145.vietu, bet Ananjeva ar 9,466 punktiem finišēja 148.pozīcijā 153 vingrotāju konkurencē.

Daudzcīņas summā Ratobiļska sakrāja 45,266 punktus un ierindojās 104.vietā, bet Ananjeva ar 41,931 ierindojās 115.vietā no 117 startējušajām sportistēm.

Jureviča daudzcīņā nestartēja.

Jau ziņots, ka Dmitrijs Mickevičs vingrojumos uz zirga izcīnīja 27.vietu, bet Ričards Plāte ieņēma 88.vietu sacensībās uz stieņa. Daudzcīņā Latvijas sportisti nepiedalījās.

Pasaules čempionāts vingrošanā no 30.septembra līdz 8.oktobrim norisinās Beļģijas pilsētā Antverpenē.

Sports Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta amatam pieteikti pieci pretendenti

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatam pieteikti pieci pretendenti, aģentūru LETA informēja LOK.

Sports «Atalanta» un «Bayer» spēlēs UEFA Eiropas līgas finālā

Vācijas komanda Leverkūzenes "Bayer" un Bergāmo "Atalanta" no Itālijas ceturtdien nodrošināja vietu UEFA Eiropas līgas finālā.

Sports Hoselu divi gūti vārti mača nogalē ieved «Real» UEFA Čempionu līgas finālā

Hosē Sanmartinam jeb Hoselu gūstot divus vārtus pamatlaika nogalē, Madrides "Real" futbolisti trešdien sasniedza UEFA Čempionu līgas finālu, kurā tiksies ar Dortmundes "Borussia".

Sports «Celtics» treneris: Porziņģis atveseļojas ātrāk nekā gaidījām

Nacionālas basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas "Celtics" latviešu spēlētāja Kristapa Porziņģa atveseļošanās process rit labāk nekā gaidīts, otrdien atklāja vienības galvenais treneris Džo Mazulla.