• Liāna,
  • Lilija

PSG Čempionu līgas spēlē zaudē Ņūkāslā; AC Milan neizšķirts Dortmundē

LETA 02:04, 05.10.2023

Ņūkāslas "United" futbolisti trešdien savā laukumā Čempionu līgas spēlē sagrāva Parīzes "Saint-Germain" (PSG), bet otrā F grupas mačā Dormundē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts.

Ņūkāslas "United" pieveica PSG ar 4:1 (2:0).

Uzvarētāju labā vārtus 17.minūtē guva Migels Almirons, 39.minūtē - Dens Bērns, 50.minūtē - Šons Longstafs un mača kompensācijas laikā - Fabians Šērs.

PSG vienīgos vārtus 56.minūtē iesita Likā Ernandess.

Otrā grupas mačā Dortmundes "Borussia" mājās spēlēja 0:0 ar "AC Milan", itāļiem arī ar šādu rezultātu beidzot otro Čempionu līgas spēli pēc kārtas.

Pirmajā kārtā Milānas klubs savā laukumā spēlēja 0:0 ar Ņūkāslas "United", bet PSG savā laukumā ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» astotdaļfinālā tiekas ar Žabēru

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību astotdaļfinālā spēkosies ar tunisieti Onsu Žabēru.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionātā piekāpjas amerikāņiem (VIDEO)

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase svētdien Espo pasaules U-18 čempionāta trešajā mačā piedzīvoja neveiksmi.

Sports Porziņģis ar 18 punktiem palīdz «Celtics» sērijā atgūt vadību (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas trešajā mačā guva 18 punktus un sekmēja Bostonas "Celtics" uzvaru.

Sports Ostapenko iekļūst Madrides WTA 1000 turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību astotdaļfinālu.

Sports Barcelona futbolisti Čempionu līgā tiek pie pārliecinoša panākuma

"Barcelona" futbolisti otrdien Čempionu līgas mačā tika pie graujoša panākuma, bet "Porto" viesos pārspēja Doneckas "Šahtar".

Sports AC Milan un Ņūkāslas United Čempionu līgā spēlē neizšķirti; Leipzig uzvar

"AC Milan" un Ņūkāslas "United" futbolistu duelis trešdien Čempionu līgā noslēdzās neizšķirti, kamēr citā mačā pie panākuma tika "Leipzig" vienība.

Sports «Sevilla» futbolisti kļūst par UEFA Eiropas līgas čempioniem

Spānijas futbola vienība "Sevilla" trešdien Budapeštā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā izcīnīja Eiropas klubu otrā līmeņa turnīra - UEFA Eiropas līgas - trofeju.

Sports Ņūkāslas "United" pēc 20 gadu pārtraukuma atgriežas UEFA Čempionu līgā

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Ņūkāslas "United" pirmdien nodrošināja atgriešanos UEFA Čempionu līgā pēc 20 gadu pārtraukuma.