Galatasaray Čempionu līgā sagādā Mančestras United otro zaudējumu

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 10:52, 04.10.2023

Stambulas "Galatasaray" otrdien Čempionu līgā Mančestras "United" futbolistiem sagādāja otro neveiksmi, kamēr citā mačā pie panākuma tika Minhenes "Bayern".

A apakšgrupas spēlē "Galatasaray" viesos ar rezultātu 3:2 (1:1) uzvarēja "United".

Mājinieki panāca 1:0 jau pēc spēlētām 17 minūtēm, kad precīzs bija Rasmuss Hejlunds, taču nepilnas sešas minūtes vēlāk rezultāts kļuva neizšķirts, pateicoties Vilfrīda Zahas vārtiem.

Otrajā puslaikā Hejlunds vēlreiz izvirzīja vadībā Mančestras vienību, tomēr pēc četrām minūtēm Kerems Akturkoglu izlīdzināja rezultātu (2:2). 77.minūtē "United" rindās otro dzelteno kartīti nopelnīja Kazemiru un atstāja mājiniekus mazākumā.

Neilgi pēc neprecīza 11 metru soda sitiena Stambulas vienībai 81.minūtē izdevās tikt pie vārtiem, šoreiz "United" vārtos bumbu raidot Mauro Ikardi.

Savukārt "Bayern" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0) uzvarēja "Kobenhavn" no Dānijas.

Lukass Leragers guva pirmos vārtus mačā un izvirzīja vadībā Kopenhāgenas komandu, taču pēc 11 minūtēm rezultāts kļuva 1:1, kad mājinieku vārtsargu pārspēja Džamals Musiala. Uzvaru nesošos vārtus 83.minūtē guva Matiss Tels.

Pēc divām spēļu kārtām A apakšgrupā pirmo vietu ar sešiem punktiem ieņem "Bayern", kurai ar četriem punktiem seko "Galatasaray", vienu punktu izcīnījusi "Kobenhavn", kamēr "United" divās cīņās palikusi bez punktiem.

Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.Čempionu līgas fināls 2024.gada 1.jūnijā notiks Vemblija stadionā Londonā.

Pagājušajā sezonā par Čempionu līgas uzvarētājiem kļuva Mančestras "City", kas Stambulā ar 1:0 pārspēja Itālijas klubu Milānas "Inter", pirmo reizi uzvarot šajās sacensībās.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Banki: Jāpierāda, ka mēs esam stabili tajā līmenī, kuru sasniedzām

Latvijas vīriešu basketbola izlasei 2025.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijā jāpierāda, ka tā ir stabila tajā līmenī, kuru sasniedza Pasaules kausa finālturnīrā, pirmdien preses konferencē teica valstsvienības galvenais treneris Luka Banki.

Sports Ostapenko sasniedz Dubaijas «WTA 1000» turnīra otro kārtu

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien sasniedza Dubaijas "WTA 1000" sērijas turnīra otro kārtu.

Sports Ostapenko pasaules rangā pakāpjas uz devīto pozīciju

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko jaunajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā atgriezusies labāko desmitniekā un pakāpusies uz devīto vietu, kamēr Darja Semeņistaja ierindojas 111.pozīcijā.

Sports Rīgas lidostā sagaida pasaules vicečempionu biatlonā Rastorgujevu

Šodien Rīgas lidostā tiks sagaidīts Andrejs Rastorgujevs, kurš svētdien Nove Mesto pasaules čempionātā biatlonā izcīnīja sudraba medaļu 15 kilometru sacensībās ar kopējo startu, izcīnot savu lielāko panākumu karjerā un arī Latvijas biatlona vēsturē.

Sports Barcelona futbolisti Čempionu līgā tiek pie pārliecinoša panākuma

"Barcelona" futbolisti otrdien Čempionu līgas mačā tika pie graujoša panākuma, bet "Porto" viesos pārspēja Doneckas "Šahtar".

Sports AC Milan un Ņūkāslas United Čempionu līgā spēlē neizšķirti; Leipzig uzvar

"AC Milan" un Ņūkāslas "United" futbolistu duelis trešdien Čempionu līgā noslēdzās neizšķirti, kamēr citā mačā pie panākuma tika "Leipzig" vienība.

Sports «Sevilla» futbolisti kļūst par UEFA Eiropas līgas čempioniem

Spānijas futbola vienība "Sevilla" trešdien Budapeštā pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā izcīnīja Eiropas klubu otrā līmeņa turnīra - UEFA Eiropas līgas - trofeju.

Sports Ņūkāslas "United" pēc 20 gadu pārtraukuma atgriežas UEFA Čempionu līgā

Anglijas futbola premjerlīgas klubs Ņūkāslas "United" pirmdien nodrošināja atgriešanos UEFA Čempionu līgā pēc 20 gadu pārtraukuma.