• Inārs,
  • Valija

Semeņistaja zaudē WTA 125 sērijas turnīra pusfinālā

LETA 17:04, 16.09.2023

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja sestdien cieta zaudējumu Bukarestes "WTA 125" sērijas turnīra pusfinālā.

Ar astoto numuru sacensībās izsētā Semeņistaja (WTA 143.) ar 3-6, 3-6 piekāpās turnīra ceturtajam numuram itālietei Sarai Errani (WTA 115.), kura karjeras laikā ir izcīnījusi deviņus WTA sacensību uzvarētājas titulus un pirms desmit gadiem rangā ieņēma piekto pozīciju.

Pirmajā geimā, ko ar servi sāka Itālijas tenisiste, Semeņistajai bija trīs breikbumbas, taču tās netika izmantotas.

Nākamajos trijos geimus uzvarēja servi uzņemošā spēlētāja, piektajā geimā Errani panākot 4-1 pārsvaru. Septītajā un astotajā geimā pretinieces apmainījās ar uzvarētiem geimiem, pretiniecei servējot, taču Errani uzvara setā apdraudēta netika.

Vēl sliktāk servētājām veicās otrajā setā, kuru ar servi uzsāka Semeņistaja. Tikai sestajā geimā ar savu servi izdevās uzvarēt Errani, kas viņai nodrošināja uzvaru mačā. Pirmo iespēju pabeigt spēli iepriekšējā geimā ar savu servi viņai neizdevās, bet otro mačbumbu 36 gadus vecā Errani izmantoja.

Errani mačā izmantoja astoņas no deviņām breikbumbām, bet Semeņistaja - punktu guva piecās no 12 reizēm.

Visā mačā Semeņistaja uzvarēja 54 no 126 izspēlēm.

Par pusfināla sasniegšanu Semeņistaja nopelnīja 57 pasaules ranga punktus.

Jau ziņots, ka pirmās kārtas mačā Semeņistaja ar 6-2, 6-2 uzvarēja turcieti Berfu Džengizu (WTA 228.), otrajā ar 7-5, 2-6, 7-6 (8:6) pieveica Irinu Baru no Rumānijas (WTA 185.), bet ceturtdaļfinālā ar 7-6 (7:3), 6-4 uzvarēja rumānieti Anku Aleksiju Todoni (WTA 281.).

Turnīrs Bukarestē norisinās māla seguma kortos.

Sports Latvijas hokejisti PČ otrajā mačā šodien tiksies ar Franciju

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionāta otrajā spēlē tiksies ar Franciju. B apakšgrupas mačs Ostravā sāksies plkst.17.20 pēc Latvijas laika, tiešraidē to translējot kanālam LTV7.

Sports Vītoliņš: Čempionāta nav vāju pretinieku

Pasaules čempionātā nav vāju pretinieku, sestdien pēc grūtas uzvaras pār Polijas valstsvienību sarunā ar žurnālistiem sacīja Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātu sāk ar grūtu uzvaru pār Poliju (VIDEO)

Kasparam Daugaviņam gūstot vārtus papildlaikā, Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien Ostravā pasaules čempionāta pirmajā spēlē ar rezultātu 5:4 (0:1, 1:1, 3:2, 1:0) uzvarēja Polijas valstsvienību, kas elites divīzijā startē pirmo reizi kopš 2002.gada.

Sports Ostapenko Romas WTA 1000 sērijas turnīrā iekļūst trešajā kārtā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko piektdien Romas "WTA 1000" sērijas turnīrā sasniedza trešo kārtu.

Sports Semeņistaja sasniedz W-50 turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja ceturtdien Indijā sasniedza Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Punes W-50 turnīra ceturtdaļfinālu.

Sports Semeņistaja cieš zaudējumu Bodrumas W-60 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja piektdien Bodrumā cieta zaudējumu Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas turnīra ceturtdaļfinālā.

Sports Ostapenko Romā tiksies ar Potapovu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien Romas "WTA 1000" sērijas turnīra otrajā kārtā tiksies ar krievieti Anastasiju Potapovu.