• Raimonds,
  • Vilnis

Leklērs un Sainss ātrākie pirmajos divos Singapūras Grand Prix treniņbraucienos

LETA 23:27, 15.09.2023

"Ferrari" piloti Šarls Leklērs un Karloss Sainss piektdien Singapūrā bija ātrākie pirmajos divos treniņbraucienos pirms Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 15.posma.

Pirmajā treniņbraucienā pirmos divus labākos rezultātus sasniedza Leklērs un Sainss. Leklērs trasi veica minūtē un 33,350 sekundēs, apsteidzot savu komandas biedru par 0,078 sekundēm.

Labāko trijnieku noslēdza "Red Bull" pilots Makss Verstapens, kurā piekāpās Leklēram 0,126 sekundes, bet uzreiz ārpus pirmā trijnieka, veicot trasi par 0,172 sekundēm lēnāk, palika Lando Noriss ("McLaren").

Otrajā treniņu sesijā pie labākā rezultāta tika Sainss, kuram izdevās trasi veikt minūtē un 32,120 sekundēs. Viņš par 0,018 sekundēm apsteidza Leklēru, kamēr trešajā pozīcijā ierindojās "Mercedes" pilots Džordžs Rasels, kurš bija par 0,235 sekundēm lēnāks kā Sainss, un ceturtais bija Fernando Alonso ("Aston Martin"), atpaliekot 0,358 sekundes.

Sestdien paredzēti noslēdzošie treniņbraucieni un kvalifikācija, bet svētdien norisināsies galvenā sacīkste.

Pēc 14 sacensību posmiem kopvērtējumā pārliecinošs līderis ir Verstapens, kurš sakrājis 364 punktus. Otrais ar 219 punktiem ir Serhio Peress ("Red Bull"), bet Alonso ar 170 punktiem par sešiem punktiem apsteidz Luisu Hamiltonu.

F-1 2023.gada čempionātā paredzēti 22 posmi.

2022.gada čempionātā otro reizi pēc kārtas uzvarēja nīderlandietis Makss Verstapens.

Sports Ostapenko iekļūst Madrides WTA 1000 turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību astotdaļfinālu.

Sports Latvijas hokejisti zaudē pirmajā no divām pārbaudes spēlēm ar Šveices izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Lozannā pārbaudes mačā ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:4, 1:0) zaudēja Šveices valstsvienībai.

Sports Ostapenko pārliecinoši iekļūst Madrides «WTA 1000» turnīra trešajā kārtā

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību trešo kārtu.

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Lozannā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici.