• Taiga

Latvijas U-19 futbolisti otrajā pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti ar austriešiem

Sports / futbols
VS.LV 13:25, 11.09.2023

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase pirmdien Rīgā pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Austrijas vienaudžiem.

Pirmos vārtus Latvijas izlases labā mača 10.minūtē pēc teicami ievadītas bumbas spēlē no sānu līnijas guva Kristiāns Mežsargs, bet viesi neizšķirtu panāca spēles 30.minūtē, kad precīzs sitiens ar galvu padevās Leonam Grgičam.

Mača 71.minūtē ar precīzu sitienu no tuvas izcēlās Kristaps Grabovskis, atgriežot mājiniekiem vadību, tomēr pamatlaika pēdējā minūtē 2:2 vēlreiz ar sitienu ar galvu no soda laukuma vidus panāca Furkans Dursuns.

Jau ziņots, pa piektdien Latvijas izlase pirmajā pārbaudes spēlē austriešiem zaudēja ar 0:3 (0:1.)

Jakuba Dovalila vadībā Latvijas U-19 izlasē pulcēti sešu vietējo klubu spēlētāji, kā arī futbolisti no komandām Šveicē, Francijā, Itālijā un Austrijā.

Latvijas U-19 valstsvienība 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā oktobra vidū savā laukumā uzņems Ungāriju, Norvēģiju un Gibraltāru.

Latvijas U-19 vīriešu futbola izlases kandidātu saraksts:

Vārtsargi: Ņikita Vaņins ("Thalwil"), Henrijs Auseklis ("JDFS Alberts"), Dāvis Viljams Veisbuks ("Valmiera");

Aizsargi: Milāns Tihonovičs, Ņikita Jemeļjanovs (abi - "Daugavpils"), Roberts Laurovs ("Annecy-le-Vieux"), Alans Kangars, Linards Liepiņš (abi - "Metta"), Rikardo Jagodinskis ("Super Nova"), Valters Purs ("Jelgava"), Mārtiņš Lormanis ("Pisa");

Pussargi: Kevins Cēsnieks ("Jelgava"), Emīls Urbāns ("Daugavpils"), Ivans Patrikejevs ("Super Nova"), Ņikita Barkovskis ("Daugavpils"), Markuss Ivulāns ("Metta"), Haralds Silagailis (bez kluba), Kristaps Grabovskis (Vīnes "Rapid", Austrija), Emīls Evelons ("JDFS Alberts");

Uzbrucēji: Kristiāns Mežsargs ("Frosinone", Itālija), Roberts Bočs ("Pisa", Itālija), Rodrigo Gaučis ("Tukums 2000"/"Telms"), Robins Stērninieks ("Metta").

Sports Ostapenko sasniedz Romas WTA 1000 sērijas turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pirmdien sasniedza Romas "WTA 1000" sērijas turnīra ceturtdaļfinālu.

Sports Ostapenko Romā tiksies ar slovākieti Šramkovu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien Romas "WTA 1000" sērijas turnīra astotdaļfinālā tiksies ar slovākieti Rebeku Šramkovu.

Sports Vītoliņš: Mēs mākam radīt drāmu

Valstsvienības spēlētāji atkal ir parādījuši raksturu un uzvarējuši svarīgu spēli, svētdien pēc uzvaras papildlaika pēdējās sekundēs pār Francijas komandu aģentūrai LETA sacīja Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Ričards Bolotņiks sestajā raundā ar tehnisko nokautu zaudē Hatajevam

Latvijas pārstāvis Ričards Bolotņiks sestdien Austrālijā sestajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja Austrālijā dzīvojošajam čečenu bokserim Imamam Hatajevam.

Sabiedrība Siliņa: Pedagogiem vienmēr ir bijusi ļoti liela pretimnākšana

Pedagogiem no valdības puses vienmēr ir bijusi ļoti liela pretimnākšana, šīs nozares jautājumus skatot kā prioritārus, šādu viedokli trešdien LTV "Rīta panorāmā" pauda premjere Evika Siliņa (JV).

Sabiedrība Nedēļas nogalē gaidāms silts un lielākoties saulains laiks

Šīs nedēļas nogalē gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +20..+25 grādiem, par dažiem grādiem vēsāks laiks saglabāsies piekrastē, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība Neviena makšķerēšanas sezona Latvijā nepaiet bez traumām (+VIDEO)

Slideni krasti, zemē guļoši zari un koka gabali, aiz kuriem var viegli paklupt, - dažādu riska faktoru pie ūdeņiem ir daudz.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā spēkosies ar Vāciju

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionātā ceturtajā spēlē tiksies ar Vācijas valstsvienību.