• Ginters,
  • Guntra,
  • Marianna

Grosbergai pasaules čempionātā orientēšanās sportā septītā vieta vidējā distancē

LETA 16:47, 15.07.2023

Latvijas sportiste Sandra Grosberga sestdien Šveicē pasaules čempionātā orientēšanās sportā izcīnīja septīto vietu vidējā distancē.

Grosberga 4,8 kilometrus ar 19 kontrolpunktiem veica 43 minūtēs un 14 sekundēs, uzvarētājai zviedrietei Tūvei Aleksandešonei zaudējot piecas minūtes un 48 sekundes.

Elza Ķuze uzvarētājai piekāpās 12 minūtes un 29 sekundes, ierindojoties 29.vietā, bet Leonarda Baltiņa ar 27 minūšu un 37 sekunžu atpalicību finišēja 54.vietā 60 orientieristu vidū.

Sudraba medaļu izcīnīja mājiniece Natalija Gemperle, uzvarētājai piekāpjoties divas minūtes un 18 sekundes, bet trešā finišēja uzvarētājas tautiete Hanna Lundberja.

Jau ziņots, ka ceturtdien garajā distancē Grosberga ieņēma 18., bet Ķuze - 24.vietu.

Vīriešiem garajā distancē Uldis Upītis finišēja 18., bet Ilgvars Caune - 43.vietā.

Pasaules čempionāta turpinājumā sestdien paredzētas finālsacensības vidējā distancē, bet svētdien notiks komandu stafete. Meistarsacīkstēs meža distancēs startē vairāk nekā 300 sportisti no 44 valstīm.

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.