Verstapens Monreālā uzvar trešajā F-1 posmā pēc kārtas

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 00:24, 19.06.2023

"Red Bull" pilots nīderlandietis Makss Verstapens svētdien Monreālā ieņēma pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta Kanādas "Grand Prix", svinot panākumu trešajā posmā pēc kārtas.

Verstapens, kurš bija labākais arī dienu iepriekš notikušajos trešajos treniņbraucienos un kvalifikācijā, finišā "Aston Martin" pilotu spāni Fernando Alonso apsteidza par 9,570 sekundēm, izcīnot savu 41.uzvaru karjerā. Trešo vietu ieņēma "Mercedes" pilots Luiss Hamiltons (+14,168).

Verstapens F-1 sacensībās sagādāja 100.uzvaru "Red Bull" komandai.

Labāko sešiniekā iebrauca arī abi "Ferrari" piloti Šarls Leklērs un Karloss Sainss, kā arī uzvarētāja komandas biedrs Serhio Peress.

Desmitniekā iekļuva arī Aleksandrs Albons ar "Williams", Estebans Okons ("Alpine"), Lenss Strols ("Aston Martin") un Valteri Botass ("Alfa Romero").

Kopvērtējumā pārliecinošs līderis ir Verstapens, kurš sakrājis 195 punktus. Otrais ar 126 punktiem ir Peress, bet Alonso ar 117 punktiem ieņem trešo pozīciju.

F-1 2023.gada čempionātā paredzēti 22 posmi.

2022.gada čempionātā otro reizi pēc kārtas uzvarēja nīderlandietis Makss Verstapens.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Bļugers palīdz «Canucks» uzsākt Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Ar rezultatīvu piespēli svētdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pār Nešvilas "Predators".

Sports Kalle Rovanpere kļūst par divkārtēju WRC čempionu

Divkārtējais Latvijas čempions rallijā Somijas autosportists Kalle Rovanpere svētdien nodrošināja savu otro pasaules rallija čempionāta (WRC) uzvarētāja titulu pēc kārtas.

Sports Rallijkrosa pilots Baumanis Eiropas čempionātu noslēdz ar uzvaru pēdējā posmā

Latvijas rallijkrosa pilots Jānis Baumanis svētdien Vācijā Eiropas čempionāta sestajā posmā RX1 klasē izcīnīja uzvaru, taču kopvērtējumā meistarsacīkstes otro gadu pēc kārtas noslēdza otrajā pozīcijā, informē autosportista komanda.

Sports Baumanis neiekļūst finālā rallijkrosa Eiropas čempionāta trešajā posmā

Latvijas rallijkrosa pilots Jānis Baumanis svētdien Norvēģijā Eiropas čempionāta trešajā posmā RX1 klasē pusfinālā ieņēma otro vietu, taču pēc tiesnešu piešķirtā soda nevarēja piedalīties fināla braucienā, informē autosportista komanda.

Sports Sesks un Francis uzvar ERC ceturtajā posmā "Tet Rally Liepāja"

Latvijas pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis svētdien izcīnīja uzvaru FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) ceturtajā posmā "Tet Rally Liepāja".