Latvijas pārim bronza Eiropas čempionātā desmit dejās jauniešiem

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 22:05, 05.06.2023

Latvijas pāris Ričards Krīviņš un Marija Golubeva nedēļas nogalē Slovākijas pilsētā Košicē sasniedza finālu Eiropas čempionātā desmit dejās jauniešiem un izcīnīja bronzas godalgas, ziņo Latvijas Sporta deju federācija (LSDF).

Latvijas duets, debitējot Eiropas čempionātā jauniešiem, sasniedza fināla sešinieku, kurā līdzīgā cīņā kopvērtējumā ierindojās trešajā pozīcijā. Standartdejās Latvijas pāris uzrādīja otro rezultātu, kamēr Latīņamerikas dejās latviešiem padevās ceturtais labākais rezultāts.

Par Eiropas čempioniem starp jauniešiem kļuva Stefans Padurariju/Malina Konstandače no Rumānijas, kuri bija labāki visās desmit dejās. Rumānijas pāris 2022.gadā pasaules čempionātā ieņēma otro vietu.

Daudzcīņā jeb desmit dejās katru valsti var pārstāvēt tikai viens pāris un kopā sacentās dueti no 27 valstīm.

Krīviņš/Golubeva 2022.gadā uzvarēja pasaules čempionātā desmit dejās junioru konkurencē.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.