"Stars" panāk izlīdzinājumu sērijā ar "Kraken" (VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports / hokejs
LETA 10:22, 10.05.2023

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā neizšķirtu sērijā ar Sietlas "Kraken" otrdien panāca Dalasas "Stars" vienība.

Rietumu konferences pusfināla ceturtajā mačā "Stars" viesos uzvarēja ar 6:3 (1:0, 4:1, 1:2), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-2.

Pirmajā periodā vienīgos vārtus vairākumā guva "Stars" uzbrucējs Džeimijs Benns, bet līdz otrās trešdaļas 11.minūtei viesi panāca graujošo 4:0 savā labā - precīzi metieni padevās Tomasam Hārlijam, Maksam Domi un Džo Pavelskim. Perioda turpinājumā Džeidens Švarcs mājiniekiem vienus vārtus atguva, tomēr trešdaļas izskaņā Rope Hincs atjaunoja "Stars" četru vārtu pārsvaru, panākot 5:1.

Noslēdzošajā trešdaļā Stenlija kausa debitantu "Kraken" rindās ar precīziem metieniem izcēlās Švarcs un Ādams Larsons, tomēr izglābties no zaudējuma mājinieki nespēja - divas minūtes pirms finālsvilpes ripu tukšos "Kraken" vārtos raidīja Domi.

Sērijas piektā spēle ceturtdien tiks aizvadīta Dalasā.

Stenlija kausa izcīņas pirmajā kārtā "Kraken" negaidīti ar 4-3 sērijā pārspēja iepriekšējās sezonas čempioni Kolorādo "Avalanche", kamēr "Stars" ar 4-2 bija pārāka sērijā ar Minesotas "Wild".

Par 2022.gada Stenlija kausa ieguvējiem kļuva Kolorādo "Avalanche", kas finālsērijā ar 4-2 pieveica iepriekšējo divu sezonu uzvarētājus Tampabejas "Lightning". Abas pagājušā gada finālistes šosezon zaudēja izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports ASV un Urugvajas futbolisti uzvar Copa America pirmajās spēlēs (VIDEO)

ASV un Urugvajas vīriešu futbola izlases svētdien ar uzvarām sāka Dienvidamerikas čempionātu ("Copa America").

Sports Ostapenko Īstbornas «WTA 500» sērijas turnīru sāks ar maču pret beļģieti Minnenu

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien Īstbornas "WTA 500" sērijas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar Beļģijas tenisisti Hrētu Minnenu.

Sports Ārlietu ministrija izdevusi īsu ceļvedi līdzjutējiem Parīzē (+VIDEO)

Lai padarītu savu sporta pieredzi neaizmirstamu, jums ir jāveic vairāki piesardzības pasākumi.

Sports Eiropas čempionātā futbolā sākas trešās kārtas spēles

Šodien Eiropas futbola čempionātā sāksies trešās kārtas mači un A grupā vienā spēlē tiksies Skotija un Ungārija, kamēr otrā cīņā Vācija spēkosies ar Šveici.

Sports Edmontonas «Oilers» hokejisti sasniedz Stenlija kausa finālu (VIDEO)

Edmontonas "Oilers" svētdien pirmo reizi kopš 2006.gada sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālu, kurā tiksies ar Floridas "Panthers".

Sports Floridas «Panthers» iekļūst Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" bez Latvijas aizsarga Uvja Balinska pieteikumā sestdien savā laukumā svinēja uzvaru un iekļuva Stenlija kausa finālā.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.