Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 18:32, 21.03.2023

Latvijas basketbolistam Jānim Strēlniekam klīnikā Murnavā, Vācijā, veikta labās kājas Ahilleja cīpslas operācija, otrdien paziņoja viņa aģents Artūrs Kalnītis.

Pieredzējušais Latvijas izlses saspāles vadītājs Strēlnieks trešdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas otrā posma spēles izskaņā Atēnu AEK sastāvā priekšlaicīgi pameta laukumu. Latvietis ceturtās ceturtdaļas izskaņā pēc epizodes, kurā nebija kontaktā ar kādu pretspēlētāju, spēja pamest laukumu tikai ar komandas biedru palīdzību.

Viņam tika konstatēts Ahilleja cīpslas plīsums, kas 33 gadus vecajam basketbolistam, visticamāk, liegs dalību Pasaules kausa finālturnīrā, kas notiks no 25.augusta līdz 10.septembrim.

Šajā sezonā Strēlnieks 15 Grieķijas čempionāta spēlēs vidēji 22 minūtēs guvis 8,9 punktus, atdevis 2,8 rezultatīvas piespēles un izcīnījis 1,5 atlēkušās bumbas. FIBA Čempionu līgā latvietis 12 spēlēs caurmērā 25 minūtēs guvis 14,1 punktu, izdalījis 3,0 rezultatīvas piespēles un izcīnījis 1,1 bumbu zem groziem.

Pasaules kausa kvalifikācijā Strēlnieks Latvijas izlasei talkā devās četros mačos, kuros vidēji guva 9,3 punktus un atdeva 4,0 rezultatīvas piespēles.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas futbolistes zaudē pārspēlē par vietu UEFA Nāciju līgas otrajā līmenī

Latvijas sieviešu futbola izlase piektdien Rīgā UEFA Nāciju līgas pirmajā pārspēlē par vietu B līgā ar rezultātu 0:3 (0:0) zaudēja Slovākijas valstsvienībai.

Sports Latvijas basketbolistiem uzvara Spānijā Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā

Latvijas vīriešu basketbola izlase ceturtdien Saragosā svinēja uzvaru 2025.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā spēlē.

Sports Girgensons gūst vārtus «Sabres» uzvarā NHL spēlē (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons trešdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Nosaukti Latvijas hokejisti, kuri piedalās spēlēs Krievijā

Vairāki Latvijas hokejisti piedalās Krievijā notiekošajās virtuālajās un klātienes sporta spēlēs, liecina rīkotāju publicētā informācija.

Sports «EuroBasket 2025» organizēšanai Latvijā plānots piešķirt 6,99 miljonu eiro

Eiropas čempionāta finālturnīra basketbolā vīriešiem ("EuroBasket 2025") organizēšanai Latvijā 2025.gadā plānots piešķirt 6,99 miljonu eiro valsts budžeta līdzfinansējumu, liecina Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādātais rīkojuma projekts.

Sports «Celtics» bez Porziņģa viesos uzvar «Mavericks» basketbolistus (VIDEO)

Uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulāra mačā pirmdien bez latvieša Kristapa Porziņģa sastāvā svinēja Bostonas "Celtics", kas viesos pieveica viņa bijušo klubu Dalasas "Mavericks".

Sports Pasečņiks atzīts par Spānijas augstākās līgas 18.kārtas labāko spēlētāju (VIDEO)

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks atzīts par Spānijas augstākās līgas (ACB) 18.kārtas labāko spēlētāju, vēsta turnīra organizatori.

Sports Rodionam Kurucam astoņi punkti zaudētā Spānijas čempionāta spēlē (VIDEO)

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs piektdien guva astoņus punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) spēlē, viņa un Artūra Kuruca pārstāvētajai Mursijas UCAM komandai piedzīvojot zaudējumu.