• Raina,
  • Tāle

Latvijas biatlonisti pasaules čempionātā startē individuālajā distancē

LETA 06:52, 14.02.2023

Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs, Edgars Mise un Aleksandrs Patrijuks šodien Oberhofā pasaules čempionātā biatlonā startēs 20 kilometru individuālajā distancē. Sacensības sāksies plkst.15.30 pēc Latvijas laika, tiešraidē tās pārraidot Latvijas Televīzijas 7.kanālam.

Rastorgujevs 108 sportistu konkurencē startēs ar 18., Mise ar 38., bet Patrijuks - ar 85.numuru.

Šosezon Pasaules kausa posmā Rūpoldingā Rastorgujevs individuālajā distancē, pieļaujot tikai vienu kļūdu, izcīnīja septīto vietu, bet Eiropas čempionātā viņš kļūdījās kopā sešas reizes, ierindojoties 33.pozīcijā.

Mise šosezon startējis individuālajā distancē tikai Eiropas meistarsacīkstēs, kurās finišēja 32.vietā. Savukārt Patrijuks Pasaules kausa posmos individuālajā distancē ierindojās 90. un 82.pozīcijā, bet Eiropas čempionātā noslēdza sacensības 83.vietā.

Šosezon Pasaules kausā bijušas kopā divas sacensības individuālajā distancē, pirmajā no tām triumfējot Zviedrijas biatlonistam Martinam Ponsiluomam, bet otrajā pie panākuma tiekot Pasaules kausa līderim norvēģim Jūhannesam Tīngnesam Bē, kurš pasaules meistarsacīkstēs individuālajā distancē vēl nav uzvarējis.

Pasaules čempionātos Rastorgujevs augstāko vietu individuālās distances sacensībās izcīnīja 2019.gadā Zviedrijas trasē Estešundā, kad viņš finišēja 13.vietā. Misem 2021.gadā Pokļukā izdevās sasniegt 50.pozīciju, bet Patrijuks 2019.gadā Estešundā ierindojās 60.vietā.

Trešdien sievietes sacentīsies individuālajā distancē, bet nedēļas turpinājumā tiks sadalīti medaļu komplekti jauktajā pāru stafetē, sieviešu un vīriešu stafetē, kā arī sacensībās ar kopēju startu.

Pēc pasaules čempionāta septītais Pasaules kausa posms februāra un marta mijā notiks Čehijas pilsētā Nove Mesto Morāvijā, bet noslēdzošais no desmit Pasaules kausa sacensību posmiem paredzēts marta vidū Oslo.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Bļugers palīdz «Canucks» uzsākt Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Ar rezultatīvu piespēli svētdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pār Nešvilas "Predators".

Sports Rastorgujevam pasaules biatlona čempionātā 12.vieta sprinta distancē

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Čehijas pilsētā Nove Mesto pasaules čempionātā ieņēma 12.vietu desmit kilometru sprintā, Renārs Birkentāls finišēja 70. un Edgars Mise - 77.vietā.

Sports Bendikai piektā vieta pasaules biatlona čempionātā sprinta distancē

Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Čehijas pilsētā Nove Mesto pasaules čempionātā ieņēma piekto vietu 7,5 kilometru sprintā, sasniedzot Latvijas visu laiku labāko rezultātu pasaules čempionātu individuālajās disciplīnās sieviešu sacensībās, Annija Keita Sabule ieņēma 79. un Sandra Buliņa - 85.vietu.

Sports Latvijas biatlonisti Eiropas čempionāta jauktajā stafetē finišē 14.vietā

Latvijas biatlonisti Renārs Birkentāls, Edgars Mise, Sanita Buliņa un Annija Keita Sabule svētdien Osrblī finišēja 14.vietā Eiropas biatlona čempionāta jauktajā stafetē.

Sports Latvijas biatlonisti PK posmā startēs sieviešu un vīriešu komandu stafetēs

Latvijas sportisti šodien Oberhofā Pasaules kausa biatlonā ceturtajā posmā startēs sieviešu 4x6 kilometru un vīriešu 4x7,5 kilometru komandu stafetēs.