• Gunda,
  • Gunta

Gulbis nepabeidz "Challenger" sērijas turnīra kvalifikācijas otrās kārtas spēli

VS.LV 13:53, 24.01.2023

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis otrdien nepabeidza Beļģijā notiekošā "Challenger" turnīra kvalifikācijas otrās kārtas spēli.

Gulbis, kurš atlasē izsēts ar septīto numuru un ATP rangā ieņem 314.vietu, tikās ar beļģi Tibo Kolsonu (ATP 671.), otrajā setā pie rezultāta 2-6, 0-3 izstājoties.

Kvalifikācijas otrās kārtas sasniegšana Gulbim deva divus ATP ranga punktus.

Jau ziņots, ka kvalifikācijas pirmajā kārtā Gulbis ar rezultātu 1-6, 6-4, 7-6 (7:4) uzvarēja Lielbritānijas tenisistu Čārlzu Brūmu (WTA 377.).

Pagājušajā nedēļā Gulbis savās sezonas pirmajās sacensībās apstājās Tenerifes "Challenger" pamatturnīra pirmajā kārtā.

Februāra sākumā Gulbis "Arēnā Rīga" noslēgs karjeru Latvijas izlasē, piedaloties Deivisa kausa duelī ar Izraēlu.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Sports Karloss Sainss svin uzvaru Austrālijas «Grand Prix»

"Ferrari" pilots Karloss Sainss svētdien izcīnīja pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta trešajā posmā - Austrālijas "Grand Prix".

Sports Semeņistaja izcīna savu pirmo WTA 125 titulu

Latvijas otrā rakete tenisā Darja Semeņistaja svētdien uzvarēja Mumbajas "WTA 125" sērijas turnīrā, izcīnot savu karjeras lielāko titulu.

Sports Sevastova sāk savu pirmo WTA 250 turnīru pēc atgriešanās tenisā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien, sākot savas pirmās "WTA 250" sērijas sacensības pēc atgriešanās tenisā, Klužas-Napokas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar mājinieci Andrēu Mitu.

Sports Ostapenko uzvar WTA 500 sērijas turnīra finālā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko svētdien pārliecinoši uzvarēja Lincas "WTA 500" sērijas turnīra finālā, izcīnot otro titulu šosezon.

Sports Ostapenko iekļūst Lincas WTA 500 sērijas turnīra finālā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sestdien iekļuva Lincas "WTA 500" sērijas turnīra finālā.