Bertānam divi precīzi tālmetieni "Mavericks" zaudējumā Portlendā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
VS.LV 08:25, 15.01.2023

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva sešus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, viņa pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" komandai piedzīvojot zaudējumu.

Dalasieši viesos ar rezultātu 119:136 (30:31, 26:40, 34:35, 29:30) zaudēja Portlendas "Trail Blazers" komandai.

Bertāns spēlēja 17 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā realizēja divus no trīs tālmetieniem, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva divas rezultatīvas piespēles un vienreiz pārkāpa noteikumus. Ar Bertānu laukumā "Mavericks" ielaida par 14 punktiem vairāk nekā iemeta.

Viesiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Spensers Dinvidijs, bet 24 punkti bija Redžijam Balokam. Luka Dončičs aizvadīja sezonas mazrezultatīvāko spēli, gūstot 15 punktus.

"Trail Blazers" komandā Damjans Lilards guva 36 punktus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, bet Jusufam Nurkičam bija 22 punkti un 11 bumbas zem groziem.

"Mavericks" ar 24 uzvarām 44 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, kur "Trail Blazers" ar 20 panākumiem 42 mačos ir 11.pozīcijā.

Svētdien Portlendā abas komandas aizvadīs vēl vienu savstarpēju spēli.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports «Barcelona» futbolisti Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras.

Sports Latvijas hokeja izlase pārbaudes spēlē Rīgā papildlaikā piekāpjas Somijai

Latvijas vīriešu hokeja izlase trešdien Rīgā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Somijai.

Sports LOK prezidents Buks vaino Čakšas komandu par politiska spiediena izdarīšanu

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Jānis Buks vaino Izglītības un zinātnes ministrei Andai Čakšai pietuvinātas personas par politiska spiediena izdarīšanu, trešdienas vakarā vēstīja Latvijas Televīzija (LTV).

Sports Bertāns gūst 13 punktus «Hornets» zaudējumā «Mavericks» basketbolistiem (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns otrdien guva 13 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

Sports Porziņģim «double-double» kārtējā «Celtics» uzvarā (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 12 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas zem groziem, bet viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" ar 124:107 (30:24, 33:32, 30:29, 31:22) savā laukumā pārspēja Portlendas "Trail Blazers" komandu.

Sports Porziņģis gūst 27 punktus «Celtics» uzvarā pār «Thunder» (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 27 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sabiedrība Porziņģim 20 punkti «Celtics» uzvarā pār Bertāna «Hornets» (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Šarlotā guva 20 punktus Bostonas "Celtics" uzvarā pār Dāvja Bertāna pārstāvēto Šarlotas "Hornets" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā.