Bertāns atgriežas "Mavericks" sastāvā ar trīs punktiem pret "Rockets"

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 12:13, 17.11.2022

Latvijas uzbrucējs Dāvis Bertāns trešdien aizvadīja savu pirmo maču šajā sezonā, tomēr viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" vienība savā laukumā ar 92:101 (28:31, 23:26, 23:19, 18:25) piekāpās līgas vājākai komandai Hjūstonas "Rockets".

Avots: Youtube

Bertāns, kurš labās kājas ceļgala savainojuma dēļ šosezon vēl nebija spēlējis, laukumā atradās trīs minūtes un 28 sekundes, realizēja vienu no diviem tālmetieniem, aizmeta garām mērķim vienu divpunktu metienu, nopelnīja trīs personīgās piezīmes un maču noslēdza ar +/- rādītāju +1.

Dalasas komandai šajā mačā nepalīdzēja līderis Luka Dončičs, kuram tika dota atpūta, bet rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Tims Hārdavejs. Viesu sastāvā pa 17 punktiem katrs guva Džeilens Grīns un Kevins Porters.

"Mavericks" ar astoņām uzvarām 14 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē, kamēr "Rockets" šī bija vien trešā uzvara 15 mačos, kas dod pēdējo 15.vietu konferencē.

Nākamo spēli Bertāna pārstāvētā komanda aizvadīs piektdien, kad savā laukumā uzņems Denveras "Nuggets" basketbolistus.

Lasīt visus komentārus (0)

Sports Francijas futbolisti uzvar Poliju un iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Francijas vīriešu futbola izlase svētdien nodrošināja vietu 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā, pašreizējiem trofejas glabātājiem astotdaļfinālā ar 3:1 (1:0) uzvarot Poliju.

Sports Podnieks ar komandu izcīna uzvaru Vācijas ratiņbasketbola bundeslīgas mačā

Kārļa Podnieka pārstāvētā Elkslēbenas "RSB Thuringia Bulls" komanda sestdien svinēja uzvaru Vācijas ratiņbasketbola čempionāta spēlē, sezonu turpinot bez zaudējumiem.

Sports Fjūrijs ar nokautu uzvar Čisoru un aizstāv WBC čempiona jostu

Taisons Fjūrijs sestdien Londonā divu Lielbritānijas bokseru duelī ar tehnisko nokautu uzvarēja Dereku Čisoru un aizstāvēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu smagajā svarā.

Sports Bendika un Sanita Buliņa Pasaules kausā biatlonā iekļūst iedzīšanas sacensībās

Latvijas sportistes Baiba Bendika un Sanita Buliņa sestdien Pasaules kausa (PK) posmā biatlonā Kontiolahti 7,5 kilometru sprintā ieņēma attiecīgi dalītu 28. un 50.vietu, kvalificējoties svētdienas sacensībām iedzīšanā, bet Sandra Buliņa ieņēma 64.vietu.

Sports Porziņģim "double-double" "Mavericks" uzvarā pār "Warriors"

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien atzīmējās ar 18 punktiem un "double-double" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kamēr Luka Dončičs ar 42 punktiem atkārtoja savu karjeras rekordu, viņu pārstāvētajai Dalasas "Mavericks" svinot uzvaru.

Sports Porziņģis un Bertāns piektajā un septītajā desmitā ESPN rangā

Latviešu basketbolisti Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns ieņem attiecīgi 41. un 61.vietu ESPN ekspertu pirms 2020./2021.gada sezonas veidotajā rangā.

Sports NBA komandas tiks izsētas pēc uzvarēto un aizvadīto spēļu attiecības

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) 2019./2020.gada sezonas regulārā čempionāta vietu sadalījums tiks noteikts pēc uzvarēto un aizvadīto spēļu attiecības, līga informējusi komandas.