Lightning pieveic Capitals, bet Balcers vēl nedebitē (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 10:58, 14.11.2022

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers svētdien vēl nedebitēja savas jaunās komandas Tampabejas "Lightning" rindās, bet vienība savā laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā pieveica Vašingtonas "Capitals".

"Lightning" savā laukumā pieveica Vašingtonas komandu ar 6:3 (4:0, 0:1, 2:2), panākumu kaldinot pirmajā trešdaļā, kurā tika gūti četri bezatbildes vārti.

Divi vārti un divas rezultatīvas piespēles mājinieku rindās Mihaila Sergačova kontā, ar 1+1 izcēlās Ņikita Kučerovs un Niks Perbikss, bet pa vārtiem guva Nikolass Pols un Kouls Kepke, kamēr pa divām rezultatīvām piespēlēm atdeva Stīvens Stemkoss un Alekss Kilorns.

"Capitals" sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Larss Ellers, Gārnets Hatavejs un Konors Šīrijs.

Jau vēstīts, ka Balcers svētdien ieradās Tampā un aizvadīja rīta ledus treniņu, tomēr komandas galvenais treneris Džons Kūpers atklāja, ka viņš vēl nedebitēs savā jaunajā klubā.

Latvijas hokejists sezonas ievadā Floridas "Panthers" rindās laukumā devās 14 mačos, kuros guva divus vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja, kā arī sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pēc panākuma "Lightning" ar 17 punktiem 15 spēlēs pakāpās uz septīto vietu Austrumu konferencē un mājas spēļu sēriju turpinās ar mačiem pret Dalasas "Stars" otrdien un Kalgari "Flames" ceturtdien.

Lasīt visus komentārus (0)

Sports Neimars varētu atgriezties laukumā astotdaļfināla spēlē pret Dienvidkoreju

Brazīlijas futbola izlases uzbrucējs Neimars atguvies pēc potītes savainojuma un varēs doties laukumā Pasaules kausa astotdaļfināla spēlē pret Dienvidkoreju, svētdien atklāja izlases treneris Tite.

Sports Francijas futbolisti uzvar Poliju un iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Francijas vīriešu futbola izlase svētdien nodrošināja vietu 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā, pašreizējiem trofejas glabātājiem astotdaļfinālā ar 3:1 (1:0) uzvarot Poliju.

Sports Podnieks ar komandu izcīna uzvaru Vācijas ratiņbasketbola bundeslīgas mačā

Kārļa Podnieka pārstāvētā Elkslēbenas "RSB Thuringia Bulls" komanda sestdien svinēja uzvaru Vācijas ratiņbasketbola čempionāta spēlē, sezonu turpinot bez zaudējumiem.

Sports Fjūrijs ar nokautu uzvar Čisoru un aizstāv WBC čempiona jostu

Taisons Fjūrijs sestdien Londonā divu Lielbritānijas bokseru duelī ar tehnisko nokautu uzvarēja Dereku Čisoru un aizstāvēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu smagajā svarā.