Lightning nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa iegūšanas (+VIDEO)

Sports
LETA 12:07, 03.07.2021 0

Tampabejas "Lightning" piektdien izbraukumā izcīnīja panākumu Stenlija kausa fināla trešajā spēlē, nonākot uzvaras attālumā no kausa iegūšanas.

"Lightning" hokejisti viesos ar 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) uzvarēja Monreālas "Canadiens" un sērijā līdz četrām uzvarām ieguva vadību ar 3-0.

Jau līdz ceturtās minūtes vidum "Lightning" ar Jana Rutas un Viktora Hedmana precīziem metieniem panāca 2:0 vadību.

Filips Dano 12.minūtē pretuzbrukumā ar metienu vārtu labajā augšējā stūrī panāca 2:1, taču jautājums par uzvarētāju lielā mērā tika atrisināts otrā perioda sākumā, kad trijās minūtēs un 33 sekundēs 4:1 viesu labā panāca Ņikita Kučerovs un Tailers Džonsons.

Uzvarētāju labā šajā spēlē divus vārtus guva Džonsons, bet sestie vārti Bleika Kolmena kontā, raidot ripu tukšos vārtos. Savukārt Kučerovs un Hedmans vēl pa reizei arī rezultatīvi piespēlēja, bet divas rezultatīvas piespēles mačā tika Ondržejam Palātam.

"Canadiens" rindās vēl izcēlās arī Niks Suzuki un Korijs Perijs.

Vārtsargs Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 32 mājinieku metieniem, bet pretējos vārtos Kerijs Praiss atvairīja 24 no 29 metieniem.

Iespējams, sērijas pēdējā spēle notiks pirmdien Monreālā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Ekonomika Atklāja smilts un grants ieguvi Kocēnu pagastā, Vidzemē (+VIDEO)

Valsts uzņēmums apsaimnieko vairāk nekā 100 derīgo izrakteņu ieguves vietas visā Latvijas teritorijā.

Kriminālziņas Apcietināts jaunietis aizdomās par uzbrukumu mūziķim Horenam Stalbem

Rīga, 3.maijs, LETA. Valsts policija aizturējusi un tiesa apcietinājusi kādu jaunieti, kurš tiek turēts aizdomās par uzbrukumu mūziķim Horenam Stalbem.