VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) ir svarīgi nodrošināt pacientiem ērtu un mūsdienīgu infrastruktūru pakalpojumu saņemšanai, tāpat kā arī darbiniekiem nodrošināt mūsdienīgu, standartiem atbilstošu darba vidi.
2025. gads Slimnīcā iezīmējas ar būtiskiem infrastruktūras atjaunošanas darbiem, t.i. no 1. marta uzsākts narkoloģijas nodaļas kosmētiskais remonts, kas ietvers modernizētu aprīkojumu, uzlabotu telpu izkārtojumu un jaunas ērtības, kas nodrošinās vēl efektīvāku un drošāku veselības aprūpes pakalpojumu Slimnīcas pacientiem, kā arī patīkamu darba vidi darbiniekiem.
Remontdarbu ietvarā plānots uzlabot arī tehnoloģiskos risinājumus procesu nodrošināšanai, t.i. tiks uzstādīta personāla izsaukuma sistēma katrā palātā, visā nodaļā tiks integrēta moderna piekļuves sistēma.
Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa norāda: “Mūsu Slimnīca ir nepārtrauktā attīstības procesā. Mērķtiecīgi esam uzskatījuši, ka Slimnīcas infrastruktūra, apkārtējā vide – iekštelpas un ārtelpa, ir nozīmīgs aspekts psihiskajā ārstniecībā un rehabilitācijā. Sakārtotas un gaišas telpas spēj sniegt papildus motivāciju stabilitātes atgūšanai. Vienlaikus, pacientiem un viņu tuviniekiem, arī darbiniekiem tuvāko mēnešu laikā būs jārēķinās ar zināmām neērtībām.”
VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca) projektu vadītāja Ilona Rāviete runā par Slimnīcas pieeju darbinieku motivācijas celšanā dažādības vadības procesos.
“Dalīšanās ar pieredzi ir vērtīga iespēja atskatīties uz paveikto, stiprināt pārliecību un rast iedvesmu turpmākai dažādības vadības attīstībai organizācijā. Daloties ar Strenču psihoneiroloģiskās slimnīcas pieredzi SIF vebinārā guvu pārliecību, ka katrai organizācijai ir savas unikālās stiprās puses un raksturīgās iezīmes, kas nosaka veiksmīgākās pieejas dažādības vadībai. Tas ļauj veidot nozīmīgas iniciatīvas un ieviest praktiskas, darbiniekiem noderīgas atbalsta rīcības. Dažādība aptver plašu jautājumu loku, un Slimnīcā esam aktualizējuši vairākus būtiskus aspektus: paaudžu sadarbību, darbinieku attīstības iespējas caur novecošanās plāna sagatavošanu, atbalstu vadītāju izaugsmei dažādības jautājumos un izpratnes veidošanā par to, kas ir dažādība un ko tā nozīmē darba vidē. Arvien vairāk redzam, ka dažādības vadība nav tikai teorētiska pieeja, bet praktisks instruments, kas veicina organizācijas izaugsmi, darbinieku labsajūtu un ilgtspējīgu attīstību. Dalība šajā vebinārā vēlreiz apliecināja, ka dažādības vadība ir kā ceļš, kurā ir svarīgi pieturas punkti – darbinieku iesaistei, veidojot darba vidi, kurā katrs darbinieks jūtas iesaistīts un novērtēts”.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Pievienojiet komentāru
Anonīmi komentāri
Atbilēt
Anonīmi komentāri