• Digna,
  • Jautrīte,
  • Kamila
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Iepazīšanās ar tetovējumiem. Kur sākt vai kāds būs jūsu pirmais tetovējums?

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 06:40, 25.06.2024


Pirmā tetovējuma iegūšana ir aizraujoša un uzmundrinoša pieredze, kas var būt patiesi grandioza un sniegt daudz pozitīvu emociju, ja procesam pieiet ar pienācīgu rūpību.Tetovējumi mūsdienu pasaulē ir kļuvuši tik ļoti integrēti cilvēku dzīvē, ka tie vairs nešķiet kaut kas traks, ekstravagants vai sabiedrības izaicinošs.

Neskatoties uz šī mākslas veida mežonīgo popularitāti, šis process joprojām ir saistīts ar veselības apdraudējumiem, tāpēc VEAN TATTOO, balstoties uz savu bagātīgo pieredzi, šajā rakstā dalās ar noderīgām un svarīgām zināšanām, kas jums palīdzēs šajā brīnišķīgajā darbā.

Tas ir acīmredzami un banāli, taču skices izvēle ir pirmā lieta, par ko jums jāizlemj.

Varbūt jūs esat viens no tiem retajiem cilvēkiem, kuri uzreiz zina, ko vēlas. Bet bieži vien ir vienkārši liela vēlme uztaisīt pirmo tetovējumu, bet kāds tas būs, kādā stilā, kādā izmērā, krāsains vai melns - tas vēl jāizlemj.Meklējiet idejas iedvesmai vietnēs, kas ir pilnas ar dažādiem tetovējumiem un vienkārši skaistiem attēliem. Ja nekas nekrīt acīs, sāciet meklēt māksliniekus, kuri izmanto savu Instagram kā portfolio. Tādā veidā jūs varat atrast tetovētāju, kura darbs jūs aizraus. Apspriediet savas idejas ar viņu, iespējams, viņš piedāvās unikālu skici, kas jums ir ideāli piemērota.

Ja kāda iemesla dēļ šī metode jums nav piemērota, sazinieties ar savu izvēlēto studiju. Viņi jūs uzmanīgi uzklausīs un izvēlēsies piemērotu mākslinieku, kurš veiks jūsu pirmo tetovējumu.Ir svarīgi atvēlēt pietiekami daudz laika meistara un tetovēšanas studijas meklēšanai, jo uz spēles ir likts ne tikai vizuāli skaists tetovējums, bet arī jūsu veselība. Un, ja ar vizuālo daļu var tikt galā ar labošanu, piesegšanu, dzēšanu, tad ar veselību nav vērts riskēt.

Un tā, skice izvēlēta, ideālā studija un meistars atrasts, lūdzu pieņemiet mūsu sirsnīgos apsveikumus, tā praktiski ir panākumu atslēga. Pa ceļam vēl ir dažas nianses, kuras var atrisināt.

Tā kā jūs nekad iepriekš neesat valkājis nenoņemamu aksesuāru, rūpīgi pārdomājiet, kur to novietot, lai tas harmoniski iekļautos jūsu izskatā. Bieži vien pirmie tetovējumi tiek izgatavoti nomaļās, neuzkrītošās vietās, maza izmēra, kas var viegli paslēpties zem apģērba un nekrīt acīs ne jums, ne garāmgājējiem.Atcerieties, ka tetovējums ir nopietns solis. Izdariet šo izvēli gudri, lai jūsu pirmais tetovējums sagādātu prieku un būtu patīkama atmiņa, kas paliks uz mūžu.

Apmaksāta publikācija


RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Viļakā demontēts padomju režīmu slavinošais piemineklis

Demontēts Viļakas skvērā esošais padomju režīmu slavinošais piemineklis, informē Balvu novada pašvaldība.

Sabiedrība Strasbūras tiesa nav konstatējusi cilvēktiesību pārkāpumus

Latvijas valsts tiesā uzvar jautājumā par pāreju uz mācībām tikai latviešu valodā.

Sabiedrība airBaltic lidmašīna naktī uz trešdienu ielidojusi Baltkrievijas gaisa telpā

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" lidmašīna, kas bija ceļā no Rīgas uz Prištinu Kosovā, naktī uz trešdienu, 17.jūliju, uz īsu brīdi ielidoja Baltkrievijas gaisa telpā, apstiprināja "airBaltic" pārstāvis Augusts Zilberts.

Sabiedrība ECT konstatē pārkāpumu saistībā ar homofobisku uzbrukumu

Šodien, 2024.gada 18.jūlijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludināja spriedumu lietā Deniss Hanovs pret Latviju, atzīstot Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 3. (spīdzināšanas un cietsirdīgas izturēšanās aizliegums) un 8. panta (tiesības uz privāto dzīvi) pārkāpumus kopsakarā ar 14. pantu (diskriminācijas aizliegums).

Lasiet arī

Ekonomika Latvijā kļūs izdevīgāk iegādāties elektriskos un hibrīdauto (+VIDEO)

Apmēram ceturtā daļa videi draudzīga transporta līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pasaule ECT: pāreja uz izglītību latviešu valodā nepārkāpj cilvēktiesību konvenciju

Latvijā veiktā pāreja uz izglītības iegūšanu tikai valsts valodā nepārkāpj Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvenciju un nediskriminē krievus, secinājusi Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT), skatot lietu "Djeri un citi pret Latviju".

Kultūra Festivāla «Positivus» norises dēļ Lucavsalā ievieš satiksmes ierobežojumus

Šovakar Lucavsalā stāsies spēkā būtiskāki satiksmes ierobežojumi festivāla "Positivus" norises sagatavošanas dēļ, informē Rīgas pašvaldība.

Sabiedrība Lietu pret Kadžuli par Kampara apmelošanu sāks iztiesāt oktobrī

Civillietu, kurā bijušais "Vienotības" ģenerālsekretārs Artis Kampars vērsies tiesā pret informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "SOAAR" vadītāju Renāru Kadžuli par apmelošanu, Zemgales rajona tiesa Tukumā plāno sākt skatīt 15.oktobrī plkst.10.30.