• Ramona,
  • Ritma
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Liepājā par 50% ceļ maksu par ūdenssaimniecības pakalpojumiem

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 16:49, 24.06.2024


No 1.septembra Liepājā maksu par ūdenssaimniecības pakalpojumiem plānots paaugstināt par 50%, liecina SIA "Liepājas ūdens" paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".


Foto: LETA

Patlaban par vienu kubikmetru (m3) ūdens liepājnieki maksā 0,80 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN,). Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai uzņēmuma iesniegtais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz, ka no šā gada 1.septembra līdz nākamā gada 31.augustam par ūdeni būs jāmaksā 1,20 eiro/m3 bez PVN, kas būs par 50% dārgāk. Savukārt maksu par kanalizācija no esošajiem 1,03 eiro/m3 bez PVN plānots paaugstināt līdz 1,55 eiro/m3 bez PVN, kas būs par 50,5% dārgāk.

"Liepājas ūdens" skaidro, ka spēkā esošo tarifu izmaiņas ir saistītas ar ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifos iekļaujamo izmaksu izmaiņām, kuras ietekmējis degvielas, materiālu un pakalpojumu cenu palielinājums, kredīta procentu maksājumu pieaugums, kā arī pieaugušas personāla izmaksas.

"Liepājas ūdens" pieder Liepājas pašvaldībai. Tā pamatkapitāls ir 26 856 071 eiro. Pērn uzņēmums strādājis ar 5,44 miljonu eiro apgrozījumu un tā zaudējumi sasnieguši 610 952 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Viļakā demontēts padomju režīmu slavinošais piemineklis

Demontēts Viļakas skvērā esošais padomju režīmu slavinošais piemineklis, informē Balvu novada pašvaldība.

Sabiedrība Strasbūras tiesa nav konstatējusi cilvēktiesību pārkāpumus

Latvijas valsts tiesā uzvar jautājumā par pāreju uz mācībām tikai latviešu valodā.

Sabiedrība airBaltic lidmašīna naktī uz trešdienu ielidojusi Baltkrievijas gaisa telpā

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" lidmašīna, kas bija ceļā no Rīgas uz Prištinu Kosovā, naktī uz trešdienu, 17.jūliju, uz īsu brīdi ielidoja Baltkrievijas gaisa telpā, apstiprināja "airBaltic" pārstāvis Augusts Zilberts.

Sabiedrība ECT konstatē pārkāpumu saistībā ar homofobisku uzbrukumu

Šodien, 2024.gada 18.jūlijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludināja spriedumu lietā Deniss Hanovs pret Latviju, atzīstot Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 3. (spīdzināšanas un cietsirdīgas izturēšanās aizliegums) un 8. panta (tiesības uz privāto dzīvi) pārkāpumus kopsakarā ar 14. pantu (diskriminācijas aizliegums).

Lasiet arī

Sabiedrība Stiprā sala dēļ Rīgā vairākās vietās plīsuši ūdensvadi

Stiprā sala dēļ Rīgā vairākās vietās plīsuši ūdensvadi. Kā ziņo SIA "Rīgas ūdens", kopumā šorīt fiksētas sešas ūdensvadu avārijas.

Sabiedrība Rīgas ūdens no 1.marta plāno paaugstināt ūdensapgādes un kanalizācijas tarifus

Pašvaldības SIA "Rīgas ūdens" no šī gada marta plāno nedaudz paaugstināt ūdensapgādes un kanalizācijas tarifus, liecina sludinājums oficiālajā portālā.

Sabiedrība Rīdzinieki visaugstāk vērtē galvaspilsētā ūdensapgādi

Vērtējot Rīgas domes darbu, rīdzinieki visbiežāk ir apmierināti ar ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu nodrošināšanu, bet vismazāk apmierināti ar korupcijas risku mazināšanu, liecina novembrī veiktās pētījumu centra "SKDS" aptaujas dati.

Sabiedrība Par mājas ūdens patēriņa starpības aprēķinu vēršas Satversmes tiesā

Augstākās tiesas (AT) Senāta Civillietu departaments apturējis tiesvedību SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) prasībā pret kādu fizisku personu par ūdens patēriņa parāda piedziņu un vērsies Satversmes tiesā (ST).