• Margarita,
  • Margrieta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Kas tika apspriests Nacionālās drošības padomē?

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 18:08, 19.06.2024


Šodien Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča vadībā Nacionālo bruņoto spēku Apvienotajā štābā notika Nacionālās drošības padomes sēde.


Foto: LETA

19.jūnijā Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča vadībā Nacionālo bruņoto spēku Apvienotajā štābā notika Nacionālās drošības padomes (Padome) sēde. Sanāksmē tika izskatīts jautājums par Latvijas civilās aizsardzības sistēmu un tās vadību, sevišķu uzmanību pievēršot pašvaldību iesaistei un atbildībai, sistēmas vadības un organizācijas modeļa pilnveidei, kā arī patvertņu pieejamībai.

Sanāksmes dalībnieki uzklausīja Iekšlietu ministrijas ziņojumu par civilās aizsardzības sistēmas pilnveidošanas gaitu. Padome pārrunāja veidus, kā uzlabot civilās aizsardzības sistēmas vadības un organizācijas modeli. Valsts prezidents aicināja atbildīgās institūcijas cieši sadarboties ar pašvaldībām, lai sniegtu tām nepieciešamo atbalstu Latvijas iedzīvotājus aizsargājošas sistēmas izveidošanai un atbalstītu valsts militārās aizsardzības gatavību. Vienlaikus Valsts prezidents atzīmēja pašvaldību atbildību civilās aizsardzības plānu izstrādē un ieviešanā, kā arī skaidrošanā pašvaldību iedzīvotājiem.

Padomes locekļi uzklausīja ziņojumu par valsts materiālo rezervju pārvaldības pilnveidi, kā arī apsprieda jautājumu par agrīnās brīdināšanas sistēmas pilnveidi.

Tāpat Padome uzklausīja valsts drošības iestāžu ziņojumus par situāciju valstī.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Zem vētrā nolūzuša koka pie Bauskas pils atrasti vairāki galvaskausi (+FOTO)

Zem vētrā nolūzuša koka pie Bauskas pils atklājušies vairāki galvaskausi un kauli, novēroja aģentūra LETA.

Sabiedrība Bauska pamazām atgūstas pēc vētras. Iedzīvotāji sāk prasīt palīdzību (+FOTO)

Šorīt Bauskā jau no agra rīta notiek aktīvi darbi, lai novērstu vētras sekas un sakoptu pilsētu, novēroja aģentūra LETA.

Sabiedrība Dombrovskis atteiksies no EP deputāta mandāta

Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētais Valdis Dombrovskis (JV), kurš joprojām ieņem Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājas izpildvietnieka amatu, nosūtījis iesniegumu Centrālajai vēlēšanu komisijai par atteikšanos no EP deputāta mandāta, aģentūrai LETA norādīja komisāra padomniece Maija Celmiņa.

Sabiedrība Zemākā ūdens temperatūra saglabājas Rīgas līča Kurzemes piekrastē

Latvijas upēs un ezeros ūdens temperatūra daudzviet ir 20..24 grādi, bet Rīgas līča rietumu piekrastē tā vietām saglabājas zem 15 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Lasiet arī