• Ramona,
  • Ritma
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Kornatovska-Mamikinam: «Es esmu padomju cilvēks, es mīlu Krieviju» (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 10:12, 16.06.2024


Feldšere, kas slavena ar savu kovidskepsi, ir izvēlējusies valsti, kurā dzīvot.


Kornatovska ir kļuvusi par jaunu Krievijas propagandas “zvaigzni”.

Medicīnas darbiniece no Rīgas Marina Kornatovska koronavīrusa laikā kļuva slavena, izplatot video aicinājumus pret varas iestāžu politiku epidēmijas jomā. Laika gaitā viņas runas sociālajos tīklos kļuva radikālākas, viņa tika aizturēta un zaudēja darbu. Kā noskaidroja VS.LV, M.Kornatovska nesen atradusies Krievijā, kur devusies “tautiešu” pārvietošanas programmas ietvaros, lai gan ir Latvijas pilsone.

Jaunā Krievijas iedzīvotāja Kornatovska intervijā ar bijušo Eiropas Parlamenta deputātu no Latvijas Andreju Mamikinu, kurš pazīstams ar savām pretlatviskajām runām, sacīja, ka Latvijā viņai "nav tiesību". Viņa jutās kā padomju cilvēks, kas piederēja Krievijai.

Kornatovska norādīja, ka viņu vajā Latvijas specdienesti.

2020. gadā, vairāk nekā pusstundu garajā video Kornatovska tika atstāstījusi tā brīža sazvērestības teoriju "klasiku" - Covid-19 esot izdomāts, statistika par inficētajiem esot viltota, slimnīcu pārslodze esot mīts, vēl neieviestās vakcīnas patiesībā būšot nāvējošas. Feldšere aizrunājas pat līdz tam, ka ārsti slimnīcā apzināti kaitējot pneimonijas pacientiem.

"Tajā ārstēšanā, kas tiek nozīmēta pneimonijas slimniekiem, ārstēšanas algoritms ir aizdomīgs un nesaprotams. Es redzu citu klīnisko ainu, bet man ir aizdomas, ka tas nav vīrusa saasinājumu dēļ, bet dēļ tā, kas tiek darīts ar pacientiem ārstēšanas laikā," norādījusi feldšere. Pēc viņas domām, tiek eksperimentēts, kā ātrāk nogalināt vai radīt iespaidu, ka cilvēks ir izārstēts.

Pēc aizturēšanas Kornatovska tika atlaista no darba RAKUS. Viņa vērsās Rīgas tiesā, lai panāktu darba līguma uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu un atjaunošanu darbā, taču tiesa viņas pieteikumu noraidīja.

Šī gada jūnijā ieviete "Facebook" ievietojusi video, kur krievu valodā skanošas dziesmas pavadībā dižojas ar Krievijas karogu. Sieviete video beigās karogu arī noskūpsta.

Reaģējot uz internetā publicēto informāciju, VP sākusi resorisko pārbaudi, un tās laikā tiks vērtēts, vai ir ievēroti spēkā esošie normatīvie akti.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Viļakā demontēts padomju režīmu slavinošais piemineklis

Demontēts Viļakas skvērā esošais padomju režīmu slavinošais piemineklis, informē Balvu novada pašvaldība.

Sabiedrība Strasbūras tiesa nav konstatējusi cilvēktiesību pārkāpumus

Latvijas valsts tiesā uzvar jautājumā par pāreju uz mācībām tikai latviešu valodā.

Sabiedrība airBaltic lidmašīna naktī uz trešdienu ielidojusi Baltkrievijas gaisa telpā

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" lidmašīna, kas bija ceļā no Rīgas uz Prištinu Kosovā, naktī uz trešdienu, 17.jūliju, uz īsu brīdi ielidoja Baltkrievijas gaisa telpā, apstiprināja "airBaltic" pārstāvis Augusts Zilberts.

Sabiedrība ECT konstatē pārkāpumu saistībā ar homofobisku uzbrukumu

Šodien, 2024.gada 18.jūlijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludināja spriedumu lietā Deniss Hanovs pret Latviju, atzīstot Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 3. (spīdzināšanas un cietsirdīgas izturēšanās aizliegums) un 8. panta (tiesības uz privāto dzīvi) pārkāpumus kopsakarā ar 14. pantu (diskriminācijas aizliegums).

Lasiet arī

Sabiedrība Krievu smalkās sabiedrības dāmas Boženas Rinskas Latvijas dārzu apēd kaitēkļi
To, ko neizdarīja Putina režīms, pabeidza briesmīgs karstums un kukaiņi!
Sabiedrība Finansiālu grūtību dēļ 21% Latvijas iedzīvotāju varētu doties peļņā uz ārzemēm

Netiekot galā ar pieaugošajiem ikmēneša maksājumiem un citiem tēriņiem, 21% Latvijas iedzīvotāju apsvērtu iespēju doties peļņā uz ārzemēm, aģentūrai LETA pavēstīja nebanku kreditētāja "Via SMS" pārstāvji, atsaucoties uz kompānijas veiktās aptaujas datiem.

Ekonomika Pārtikas produktus no Krievijas pirmajā pusgadā Latvijā ieveda 67 uzņēmumi

Pārtikas produktus un barību no Krievijas šogad pirmajā pusgadā Latvijā ieveda 67 uzņēmumi, savukārt no Baltkrievijas pārtikas produktus un barību importēja 36 uzņēmumi, ziņo Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).

Sabiedrība «Ja Krievija uzbruktu Latvijai, tad NATO atbildētu ļoti enerģiski» (+VIDEO)

Pasaules kārtība nav mainījusies, pauž eksperts no Londonas.