• Margarita,
  • Margrieta
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīgā plāno modernizēt centralizētās siltuma apgādes sistēmu

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 10:22, 09.06.2024


Pašvaldības aģentūra "Rīgas enerģētikas aģentūra" ir pieteikusies Eiropas Savienības (ES) Vides un klimata rīcības programmas (LIFE) projektam un pieteikums ir apstiprināts ES fondu finansējuma saņemšanai.


Foto: LETA

Projekta mērķis ir izstrādāt stratēģiju un investīciju plānu esošās centralizētās siltuma apgādes sistēmas paplašināšanai un modernizācijai, analizējot dekarbonizācijas scenārijus. Projekts tiks īstenots sadarbībā ar AS "Rīgas siltums".

Tā laikā tiks sekmēta pašvaldības darbinieku un ieinteresēto pušu pārstāvju profesionālo zināšanu un kapacitātes paaugstināšana, sabiedrības izpratnes veicināšana un līdzdalības veicināšana pārejā uz energoefektīvu energoapgādes sistēmu, kas izmanto siltuma pārpalikumus un balstās uz zemas temperatūras siltuma pārvades sistēmu.

Projekta budžeta Rīgas pašvaldības daļa ir 122 355 eiro. Tajā skaitā ES fondu nodrošinātais finansējums 116 237 eiro.

Aizvadītajā nedēļā Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas sēdē tika plānots lemt par 46 495 eiro priekšfinansējuma piešķiršanu. Taču jautājums pirms tā skatīšanas tika izņemts no sēdes darba kārtības.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Zem vētrā nolūzuša koka pie Bauskas pils atrasti vairāki galvaskausi (+FOTO)

Zem vētrā nolūzuša koka pie Bauskas pils atklājušies vairāki galvaskausi un kauli, novēroja aģentūra LETA.

Sabiedrība Bauska pamazām atgūstas pēc vētras. Iedzīvotāji sāk prasīt palīdzību (+FOTO)

Šorīt Bauskā jau no agra rīta notiek aktīvi darbi, lai novērstu vētras sekas un sakoptu pilsētu, novēroja aģentūra LETA.

Sabiedrība Dombrovskis atteiksies no EP deputāta mandāta

Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētais Valdis Dombrovskis (JV), kurš joprojām ieņem Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājas izpildvietnieka amatu, nosūtījis iesniegumu Centrālajai vēlēšanu komisijai par atteikšanos no EP deputāta mandāta, aģentūrai LETA norādīja komisāra padomniece Maija Celmiņa.

Sabiedrība Zemākā ūdens temperatūra saglabājas Rīgas līča Kurzemes piekrastē

Latvijas upēs un ezeros ūdens temperatūra daudzviet ir 20..24 grādi, bet Rīgas līča rietumu piekrastē tā vietām saglabājas zem 15 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Lasiet arī

Ekonomika Rīdziniekiem februārī siltuma patēriņš vidēji par 30% mazāks

Rīdziniekiem februārī siltuma patēriņš bijis vidēji par 30% mazāks nekā janvārī, aģentūru LETA informēja AS "Rīgas siltums" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Jana Roze.

Sabiedrība Siltumenerģijā pārstrādās vairāk nekā 16 000 izvesto svētku eglīšu

Atkritumu apsaimniekotājs "CleanR" siltumenerģijā pārstrādās vairāk nekā 16 000 izvesto svētku eglīšu, pauda uzņēmuma sadzīves atkritumu apsaimniekošanas departamenta vadītāja Liene Rumpane.

Ekonomika Pusgada laikā Liepājā uzbūvēta moderna katlumāja (+VIDEO)

Valstspilsētā šobrīd ir šķeldas siltumavots.

Sabiedrība RNP: iestājoties siltākam laikam, apkure mājām Rīgā var atslēgties

Iestājoties siltākam laikam, apkure mājām Rīgā var atslēgties, paziņojumā masu medijiem pauž pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks".