• Egija,
  • Egmonts,
  • Egons,
  • Henrihs,
  • Henriks
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīgas velomaratona dēļ gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 18:46, 30.05.2024


Svētdien, 2.jūnijā, Rīgā gaidāmā "Toyota" Rīgas velomaratona dēļ transportlīdzekļu satiksme vairākās galvaspilsētas ielās, kā arī uz tiltiem pār Daugavu būs ierobežota vai slēgta.


Foto: LETA

Satiksmes ierobežojumi vietām spēkā stāsies jau no sestdienas, 1.jūnija, vakara. Tāpat būs būtiskas izmaiņas vairākos sabiedriskā transporta maršrutos.

No sestdienas, 1.jūnija, plkst.17 līdz svētdienas, 2.jūnija, plkst.19.30 transportlīdzekļu satiksmi slēgs 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē starp Bīskapa gāti un Poļu gāti.

Svētdien, 2.jūnijā, no plkst.11 līdz 12 transportlīdzekļu satiksmi slēgs uz Akmens tilta virzienā uz Pārdaugavu, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, organizējot divvirzienu satiksmi pretējā joslā, Balasta dambī, uz Vanšu tilta - kreisajā braukšanas joslā, nodrošinot sabiedriskā transporta satiksmi.

No plkst.12.45 līdz 16.15 satiksmi slēgs 11.novembra krastmalā, kā arī Ģenerāļa Radziņa krastmalā un Krasta ielā - virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam.

Tāpat no plkst.12.45 līdz 16.30 satiksmi slēgs uz Dienvidu tilta - virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai, kreisajā braukšanas joslā nodrošinot ierobežotu transportlīdzekļu satiksmi.

Savukārt no plkst.13 līdz 17 satiksmi slēgs Bauskas ielas posmā no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielas posmā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, organizējot divvirzienu satiksmi pretējā joslā, Balasta dambī, uz Vanšu tilta, kreisajā braukšanas joslā nodrošinot sabiedriskā transporta satiksmi.

Svētdien, 2.jūnijā, velomaratona norises laikā būs izmaiņas arī sabiedriskā transporta kustībā.

Zemāk norādītajos maršrutos Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju no plkst.10 līdz 12 un no plkst.16 līdz 18 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai, drošības vadkonusu uzlikšanai un noņemšanai.

Tāpat minētajos maršrutos Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju no plkst.11 līdz 17 transportlīdzekļu satiksmi regulēs, ierobežos vai slēgs.

Pasākuma norises laikā vairākās vietās aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu, kā arī atstātos transportlīdzekļus pārvietos uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

No 1.jūnija plkst.17 līdz 2.jūnija plkst.19.30 aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē, Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam.

Tāpat no 1.jūnija plkst.17 līdz 2.jūnija plkst.17 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu liegs Balasta dambī un Kuģu ielā Daugavas pusē.

Velomaratona norises laikā no plkst.11 līdz 19.30 aizliegs elektroskrejriteņu un velorikšu satiksmi 11.novembra krastmalā. Savukārt no 1.jūnija plkst.17 līdz 2.jūnija plkst.19.30 slēgs mikromobilitātes rīku novietošanas zonu 11.novembra krastmalā.

Izmaiņas skars 10., 12., 23., 26. autobusa maršrutus, kā arī 4., 19., 27. trolejbusu maršrutus.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Latvijā plāno liegt uzturēties arī Baltkrievijā reģistrētām automašīnām

Tieslietu ministrija (TM) šobrīd izstrādā un iesniegs Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai likumprojektu, lai liegtu Latvijā uzturēties Baltkrievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem, tostarp šķērsot ar šādām automašīnām valsts robežu tranzītā. Jau pašlaik līdzīgs regulējums ieviests attiecībā uz Krievijā reģistrētām automašīnām.

Sabiedrība Rinkēvičs: patiesības mirklis par valdības rīcībspēju gaidāms rudenī

"Patiesības mirklis" par Evikas Siliņas (JV) vadītās valdības rīcībspēju gaidāms pēc vasaras pārtraukuma, pirmdien intervijā TV3 izteicās Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Sabiedrība Vidusskolēni izkrituši galvenokārt matemātikas eksāmenā

Optimālā līmeņa centralizētajā eksāmenā matemātikā 15% minimālo kopvērtējuma slieksni nav sasnieguši ap 2700 vidusskolēnu, liecina Valsts izglītības satura centra (VISC) pirmie provizoriskie rezultāti.

Sabiedrība Demogrāfs Ilmārs Mežs atrisina zemā mūža ilguma mīklu Latvijā (+VIDEO)

1938. gadā īsāks mūžs bija Francijā, Igaunijā, Somijā, Itālijā un Spānijā.

Lasiet arī

Sabiedrība Šodien Rīgā notiks velomaratons, noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi

Šodien Rīgā notiks "Toyota" Rīgas velomaratons, kura laikā transportlīdzekļu satiksme vairākās galvaspilsētas ielās, kā arī uz tiltiem pār Daugavu būs ierobežota vai slēgta.

Interesanti fakti Ko svarīgi zināt mūsu velobraucējiem, iesaka speciālisti (+VIDEO)

Regulāra riepu un kameras uzturēšana ir būtiska ne tikai drošai braukšanai, bet arī divriteņa ilgmūžībai.

Sabiedrība Lūdz CSDD viest skaidrību par mopēdiem līdzīgu braucamo lietošanu uz ietvēm

Rīgas dome lūgusi Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) viest skaidrību par to, vai pa ietvēm patlaban braucošie mopēdiem līdzīgie braucamie patiešām ir elektrovelosipēdi, par kādiem tie tikuši reģistrēti.

Sabiedrība Simtiem velosipēdistu Rīgā devušies «Kritiskās masas» velobraucienā

Rīgā šodien vairāki simti velobraucēju devušies tradicionālajā "Kritiskās masas" velobraucienā.