• Nameda,
  • Ritvaldis,
  • Visvaldis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Autotransporta direkcija lūdz uzlabot valsts autoceļu stāvokli

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 19:42, 22.02.2024


Autotransporta direkcija (ATD) reģionālo autobusu kustības nodrošināšanai lūdz uzlabot valsts autoceļu stāvokli.


Foto: LETA

Direkcijā norāda, ka ATD ir vērsusies pie "Latvijas valsts ceļu" vadības ar lūgumu iespējami ātrākā laikā rast iespēju uzlabot autoceļu stāvokli, lai reģionālo autobusu maršrutu pasažieri varētu izmantot tiesības pārvietoties.

ATD uzsver, ka direkcija regulāri saņem reģionālo autobusu maršrutu pārvadātāju informāciju par sliktiem ceļu stāvokļiem, kuru rezultātā nav iespējams nodrošināt pasažieru apkalpošanu.

Kā vienu no piemēriem direkcija min sabiedrisko transporta pārvadātāju SIA "Norma-A", kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu "Ecolines". Pārvadātājs ir informējis ATD par nespēju izpildīt atsevišķus reģionālās nozīmes autobusu maršruta Rīga-Ezere reisus posmā starp Auci un Rubu-Ezeri, ņemot vērā autoceļa Auce-Vadakste slikto stāvokli, kā arī autoceļa Vītiņi-Vadakste slikto stāvokli, kas būtu alternatīvs ceļš braukšanai starp Auci un Rubu.

Vienlaikus direkcijā informē, ka uz autoceļa Auce-Vadakste atrodas pietura "Galāti", kuru apkalpo reģionālās nozīmes autobusu maršruta Rīga-Ezere-Ruba reisi, papildinot, ka pie šī brīža situācijas, kad autobusi nespēj turpināt ceļu pēc Auces, šī pietura ir neapkalpojama.

Tāpat arī nākamajās pieturās, kas ir "Vadakste" un "Ruba", minētā maršruta reisi, kas šobrīd ir īsināti līdz Aucei kritiskā autoceļa Auce-Vadakste dēļ, ir nozīmīgi vietējiem iedzīvotājiem, jo tie nodrošina nokļūšanu no Vadakstes vai Rubas uz Auci un tālāk uz Jelgavas, Rīgas pusi, uzsver direkcijā.

Tādējādi iedzīvotājiem netiek nodrošinātas pilnvērtīgas pārvietošanās iespējas, uzsver direkcijā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība VVD aicina ievērot prasības, ar droniem fiksējot vides pārkāpumus

Ņemot vērā straujo tehnoloģiju attīstību, pašlaik sabiedrībai ir ļoti plašas iespējas iegādāties dažādu veidu bezpilotu gaisa kuģus jeb dronus.

Sabiedrība Pakāpeniski atteiksies no krievu valodas kā otrās svešvalodas apguves

Krievu valodu, pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīcībā esošiem datiem, kā otro svešvalodu apgūst gandrīz pusē Latvijas skolu. Daļā izglītības iestāžu netiek piedāvāta alternatīva krievu valodas apguvei.

Sabiedrība Rīdziniekus aicina sakārtot ēku pagrabus patvertņu veidošanai

Lielās talkas laikā, 27.aprīlī, sakopjot un pielāgojot civilās aizsardzības prasībām vairāku pašvaldību ēku pagrabus, Rīgas dome aicina iedzīvotājus sakārtot arī savus ēku pagrabus droša patvēruma veidošanai.

Sabiedrība Aprīļa vidus daudzviet Latvijā bijis mitrāks par normu

Vidējā gaisa temperatūra aprīļa otrajā dekādē Latvijā bija tuvu normai, savukārt nokrišņu daudzums sasniedza 163% no daudzu gadu vidējā rādītāja, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Lasiet arī

Ekonomika Rīgā par 116 962 eiro atjaunos asfalta segumu Matīsa ielas posmā

Rīgā par 116 962 eiro tiks atjaunots asfalta segums Matīsa ielā no Krišjāņa Barona ielas līdz Aleksandra Čaka ielai, paredz šodien Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā pieņemtais lēmums par atbalstu šim projektam.

Sabiedrība Šķīdoņa dēļ 725 grants autoceļu posmos ieviesti transporta masas ierobežojumi

Šķīdoņa dēļ Latvijā 725 grants autoceļu posmos ieviesti transporta masas ierobežojumi, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Sabiedrība Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem sācies šķīdonis

Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem sācies šķīdonis, bet valsts austrumu daļā braukšanu uz grants ceļiem apgrūtina apledojums, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).