• Ilgvars,
  • Ivars
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Liepājnieki sūdzas par haosu būvniecības laikā (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
liepajniekiem.lv 14:50, 11.02.2024


Uzņēmumam var tikt piemērots naudas sods.


Šādas bildes nenāk par labu Liepājas tēlam.

Liepājnieki ievērojuši, ka Jūras ielā iepretim “Promenade Hotel” notiek rakšanas darbi, bet to rezultāts neizskatās visai labi. Kaut vai “Liepājas 2027” reklāmas stends dienām ilgi sašķiebies guļ iegāzts tranšejā.

Objektu apsekojusi būvinspekcija, un būvniekam SIA “Elnetworks” uzdots novērst pārkāpumus. Rakšana Jūras ielā saistīta ar elektroapgādes pieslēguma izbūvi Roņu ielai 6, kur SIA “Syfud” Liepājas zivju konservu rūpnīcas teritorijā būvē jaunu ražotni. Elektroapgādes būvniecības ierosinātāja ir AS “Sadales tīkls”. Par būvdarbu norisi ir saņemtas vairākas sūdzības no iedzīvotājiem, stāsta Liepājas būvvaldes pārstāve Dace Freidenfelde.

“Liepājas būvinspekcija veikusi būvdarbu pārbaudi, un ir konstatēti vairāki pārkāpumi, kas saistīti ar nenorobežotām būvbedrēm vai nepiemērotu norobežojošu elementu izmantošanu, vadlīniju koku aizsardzībai būvobjektā neievērošanu, vides stenda bojāšanu, kā arī tranšeju daļēju aizbēršanu līdz ar ieseguma klātni,” viņa atzīmē. Būvniekam uzdots nekavējoties sakārtot būvobjektu, nodrošinot transportam un gājējiem drošu pārvietošanos.

Inženierkomunikāciju būvdarbu vadītājs ārējos tīklos Kaspars Kutuļsks portālam liepajniekiem.lv pastāsta, ka uzņēmums esot saņēmis uzdevumus no būvvaldes par to, kas objektā jāsakārto un kādi trūkumi jānovērš. “Parasti būvvalde mūs informē, tad braucam, skatāmies un novēršam. Šoreiz saprotu, ka no būvvaldes paši bija apsekot. Protams, visu izdarīsim, vienmēr reaģējam uz sūdzībām,” viņš sola. Atzinums par pārbaudi izsniegts arī Liepājas Pašvaldības policijai, lai tā pieņemtu lēmumu par administratīvā pārkāpuma procesa uzsākšanu.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Martā iespējami kārtējie plūdi Daugavā, iestādes tam gatavojas (+VIDEO)

Dabas stihijas gadījumā ir jāievēro vienkārši noteikumi.

Sabiedrība Piektdien Kurzemes dienvidrietumos gaisa temperatūra var sasniegt +12 grādus

Marta pirmajā dienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +4..+9 grādiem, bet vietām, galvenokārt Kurzemes dienvidrietumos, tā sasniegs +10..+12 grādus.

Sabiedrība Pamatskolu šajā mācību gadā varēs absolvēt bez atzīmes krievu valodā

Noslēgumam tuvojas darbs pie grozījumiem, kas šogad ļaus 9.klases skolēniem pabeigt pamatskolu bez atzīmes krievu valodā vai krievu literatūrā, raidījumā "Krustpunktā" atklāja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).

Sabiedrība Krievijas prezidenta vēlēšanu laikā Rīgā pie vēstniecības rīkos zibakciju

Krievijas prezidenta "vēlēšanu" laikā Rīgā pie Krievijas vēstniecības tiks rīkota zibakcija, novietojot tur autobusu ar uzrakstu, lai mudinātu balsotājus aizdomāties par izdarītajām politiskajām izvēlēm.

Lasiet arī

Interesanti fakti Liepājā pārspēts 99 gadus sens siltuma rekords

Piektdienas pēcpusdienā Liepājā gaisa temperatūra paaugstinājās līdz +10,1 grādam, pārspējot 1925.gada rekordu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Sabiedrība Nākamgad jaunais Liepājas cietums uzņems ieslodzītos (+VIDEO)

Būvniecībā maksimāli tiek izmantoti Latvijā ražoti būvmateriāli un aprīkojums.

Sabiedrība Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotājiem pēc pasta būs jāmēro 50 km (VIDEO)

Dienvidkurzemē pasta pakalpojumi tiks koncentrēti Liepājā.

Sabiedrība Liepāja gan kompensāciju par notekūdeņu noplūdi nesaņems (+VIDEO)

Nekas neesot liecinājis, ka notekūdeņu attīrīšanas iekārtu pirmsattīrīšanas rezervuāra siena varētu atdalīties.