• Ariadne,
  • Eleonora
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Nosaka 2024./2025.mācību gada sākuma, beigu un brīvlaiku laikus

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 12:00, 05.12.2023


Valdība apstiprina 2024./2025.mācību gada plānojumu, kas ietver semestru ilgumu un brīvlaiku noteikšanu.


Foto: LETA

2024./2025.mācību gads sāksies 1.septembrī, 1.-8.klases un 10.-11.klases izglītojamiem mācību gads beidzas 2025.gada 30.maijā, 9.klases skolēniem mācību gads beidzas 2025.gada 13.jūnijā, bet 12.klases skolēniem - 2025.gada 20.jūnijā.

Mācību pirmais semestris ilgs līdz 2024.gada 20.decembrim, bet otrais semestris sāksies 2025.gada 6.janvārī.

Rudens brīvdienas būs no 2024.gada 21.oktobra līdz 27.oktobrim, ziemas brīvdienas būs no 2024.gada 23.decembra līdz 5.janvārim, bet pavasara brīvdienas - no 2025.gada 10.marta līdz 16.martam.

Izglītības iestādes joprojām pastāvīgi pieņem lēmumu par vienu nedēļu ilgām papildu brīvdienām 1.klases izglītojamiem. Papildu brīvdienas organizē otrajā semestrī.

Ja mācību gada laikā iestājas situācijas, kuras iepriekš nevar paredzēt un kuru izraisīto apstākļu dēļ vismaz vienu nedēļu nav iespējams pilnvērtīgi nodrošināt mācību procesu, izglītības iestādes vadītājs, saskaņojot ar dibinātāju, ir tiesīgs pieņemt lēmumu par mācību gada pagarinājumu 1.-8.klases un 10.-11.klases izglītojamiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem sācies šķīdonis

Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem sācies šķīdonis, bet valsts austrumu daļā braukšanu uz grants ceļiem apgrūtina apledojums, informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Sabiedrība Martā sāks izmaksāt atjaunotās piemaksas pie pensijas

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) jau martā sāks izmaksāt piemaksas pie vecuma un invaliditātes pensijām tiem iedzīvotājiem, kuriem vecuma vai invaliditātes pensija tika piešķirta laika posmā no 2012.gada 1.janvāra līdz 2014.gada 31.decembrim.

Sabiedrība Ieslodzījumu vietu pārvaldē brīva ap sestdaļa darbavietu

Ieslodzījumu vietu pārvaldē (IeVP) pašlaik ir 430 brīvas vakances, kuras ir grūti aizpildīt, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē informēja IeVP priekšnieks Dmitrijs Kaļins.

Sabiedrība Rīgā un Pierīgā pērn atgriezušās tikai 243 personas

Latvijā ar remigrācijas koordinatora atbalstu pērn Rīgas plānošanas reģionā atgriezušās 243 personas, kas ir par 23% vairāk nekā gadu iepriekš.

Lasiet arī

Sabiedrība Daugavpilī neplāno slēgt skolas, taču naudas trūkuma dēļ varētu tās apvienot

Daugavpils pašvaldība neplāno slēgt skolas, taču naudas trūkuma dēļ varētu tās apvienot, šodien preses konferencē norādīja domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Sabiedrība Matemātikas skolotāji atkārtoti aicina apturēt projekta «Skola2030» realizāciju

Matemātikas skolotāji atkārtoti aicinājuši apturēt matemātikas apguvi atbilstoši izglītības projektam "Skola2030", paužot kritiku, ka tā saturs "labākajā gadījumā veido viduvēju skolēnu masu".

Sabiedrība IZM: «Jaunais modelis nodrošinās pilnu programmas finansējumu» (+VIDEO)

Modelis paredz, ka turpmāk pašvaldības valsts mērķdotāciju pedagogu darba samaksai pārdali starp skolām vairs nevarēs veikt.

Sabiedrība Kuldīgas novadā mēģinās turpināt Ēdoles, Kabiles un Turlavas skolu darbu

Kuldīgas novadā tiks mēģināts turpināt Ēdoles, Kabiles un Turlavas skolu darbu, tāpēc domes priekšsēdētāja Inese Astaševska ("Kuldīgas novadam") uzdevusi rast finansējumu to saglabāšanai.