• Ilgvars,
  • Ivars
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīgā tiks mainīta satiksmes organizācija Gogoļa ielā (SHĒMA)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 17:25, 01.12.2023


Turpinoties Rail Baltica Gogoļa ielas dzelzceļa pārvada būvniecībai, naktī no 2. uz 3. decembri Gogoļa ielā tiks veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas.


Foto: LETA

No 3. decembra sabiedriskā transporta satiksme un gājēju pārvietošanās tiks organizēta pārvada rietumu pusē jeb tuvāk Centrāltirgum. Gogoļa ielas dzelzceļa pārvada zona arī turpmāk, līdz 2024. gada pavasara beigām, būs atvērta tikai sabiedriskajam transportam un gājējiem.

Rail Baltica Rīgas Centrālā mezgla būvnieks BERERIX ir pabeidzis jaunā Gogoļa ielas dzelzceļa pārvada rietumu puses klāja izbūvi, kā arī inženierkomunikāciju, ielas, ietves un labiekārtojuma darbus rietumu pusē. Lai turpinātu darbus austrumu pusē un nodrošinātu satiksmes nepārtrauktību vienā no noslogotākajām Rīgas centra ielām, tiks ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas, tajā skaitā būvniecības darbu zonā plānotas izmaiņas arī gājēju plūsmā.

Nozīmīgākās izmaiņas Gogoļa ielas dzelzceļa pārvada posmā:

• No 3. decembra sabiedriskā transporta kustība zem Gogoļa ielas dzelzceļa pārvada tiks organizēta rietumu pusē pa vienai joslai katrā virzienā. Arī gājēju pārvietošanās tiks organizēta tikai Centrāltirgus pusē.

• Gogoļa ielas šķērsošanai būs pieejama ielas līmeņa gājēju pāreja pie Gaiziņa ielas, kā arī pagaidu zemes līmeņa gājēju pāreja starp staciju un universālveikalu “Stockmann”. Tiks slēgta pagaidu gājēju pāreja pretī Centrāltirgum.

• Sabiedriskā transporta pieturu “Centrālā stacija” (virzienā uz centru) un “Centrāltirgus” (virzienā no centra) atrašanās vietas paliek nemainīgas.

Būvniecības darbu laikā BERERIX nodrošinās informatīvo zīmju izvietošanu. Sabiedriskā transporta vadītāji un gājēji tiek aicināti sekot pilsētvidē izvietotajām norādēm un ceļa zīmēm.

Jārēķinās, ka ceļā, iespējams, būs nepieciešams pavadīt ilgāku laiku.

Jaunā Rail Baltica dzelzceļa pārvada pār Gogoļa ielu būvniecības darbus plānots pabeigt 2024. gada otrajā pusē ar ielas labiekārtojumu un infrastruktūras integrēšanu pilsētvidē.

Projekta īstenošanas rezultātā Gogoļa ielā tiks izbūvēts jauns dzelzceļa pārvads ar 6 sliežu ceļiem, kas platākajā vietā, stacijas pusē, sasniegs 59 metrus.Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Daudzi māju saimnieki Baltijā slēpjas pazemē (VIDEO)


Iepriekš uzstādīti bunkuri ar pārtikas rezervēm ļaus pārdzīvot visas nepatikšanas.

Sabiedrība Policija aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu

Valsts policija aicina marta sākumā autovadītājus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Sabiedrība Martā iespējami kārtējie plūdi Daugavā, iestādes tam gatavojas (+VIDEO)

Dabas stihijas gadījumā ir jāievēro vienkārši noteikumi.

Sabiedrība Piektdien Kurzemes dienvidrietumos gaisa temperatūra var sasniegt +12 grādus

Marta pirmajā dienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +4..+9 grādiem, bet vietām, galvenokārt Kurzemes dienvidrietumos, tā sasniegs +10..+12 grādus.

Lasiet arī

Ekonomika Rail Baltica vadītājs Igaunijā: Projekts nav finansiāli pašpietiekams

Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" projekts finansiāli neatmaksāsies un valstij būs jāmaksā par dzelzceļa līnijas uzturēšanu, trešdien paziņoja projekta īstenotāja Igaunijā "Rail Baltica Estonia" vadītājs Anvars Salometss.

Sabiedrība Rail Baltica: Pabeigti dzelzceļa estakādes izbūves darbi Rīgas autoostā

Dzelzceļa "Rail Baltica" projektā pabeigti dzelzceļa estakādes izbūves darbi Prāgas ielas un Rīgas starptautiskās autoostas teritorijā, aģentūrai LETA pavēstīja par dzelzceļa projekta "Rail Baltica" īstenošanu Latvijā atbildīgās SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" (EDzL) pārstāvji.

Ekonomika Siliņa apņemas stingri sekot līdzi Rail Baltica projektam

Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) apņēmusies stingri sekot līdzi "Rail Baltica" projektam, tā otrdien pēc valdības sēdes medijiem sacīja Siliņa.

Ekonomika «RB Rail»: Rīga pilnīgi noteikti būs dzelzceļa līnijas «Rail Baltica» sastāvdaļa

Rīga pilnīgi noteikti būs dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" sastāvdaļa, tādēļ pašlaik vajadzētu diskutēt nevis par šo jautājumu, bet gan par to, kur piesaistīt finansējumu, lai tas notiktu pēc iespējas ātrāk, intervijā aģentūrai LETA uzsvēra "Rail Baltica" projekta ieviesēja AS "RB Rail" valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors Marko Kivila.