• Nameda,
  • Ritvaldis,
  • Visvaldis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Rīgas bērnudārzu pedagogiem šoruden atalgojums palielināts par 15%

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 22:36, 12.11.2023


Rīgas bērnudārzu pedagogiem šoruden atalgojums palielināts par 14,7%, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē.


Foto: LETA

Rīgas dome pagājušajā nedēļā nolēma grozīt pašvaldības 2023.gada budžetu. Kā informēja Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV), no ietaupījuma, kas radies no komunālo maksājumu cenu krituma, 2,6 miljoni eiro novirzīti pedagogu atalgojumam. Algas tiks palielinātas aptuveni 2000 pirmsskolas pedagogiem un 1000 darbiniekiem no atbalsta personāla skolās, piemēram, logopēdiem, sociālajiem pedagogiem u.c.

Kā skaidroja Rīgas domē, atalgojuma palielinājums pirmsskolas pedagogiem un izglītības iestāžu atbalsta personālam ticis plānots no šī gada 1.septembra.

Algas palielinājumu saņem pirmsskolas izglītības pedagogi, logopēdi, speciālie pedagogi, izglītības psihologi, izglītības metodiķi, interešu izglītības pedagogi, bibliotekāri, izglītības iestāžu vadītāju vietnieki u.c.

No šā gada 1.septembra par likmi pirmsskolas izglītības pedagogam ar 40 stundu darba nedēļu atalgojuma izmaiņas paredzētas par 159 eiro no 1081 eiro uz 1240 eiro jeb par 14,7%.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam



ARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība VVD aicina ievērot prasības, ar droniem fiksējot vides pārkāpumus

Ņemot vērā straujo tehnoloģiju attīstību, pašlaik sabiedrībai ir ļoti plašas iespējas iegādāties dažādu veidu bezpilotu gaisa kuģus jeb dronus.

Sabiedrība Pakāpeniski atteiksies no krievu valodas kā otrās svešvalodas apguves

Krievu valodu, pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīcībā esošiem datiem, kā otro svešvalodu apgūst gandrīz pusē Latvijas skolu. Daļā izglītības iestāžu netiek piedāvāta alternatīva krievu valodas apguvei.

Sabiedrība Rīdziniekus aicina sakārtot ēku pagrabus patvertņu veidošanai

Lielās talkas laikā, 27.aprīlī, sakopjot un pielāgojot civilās aizsardzības prasībām vairāku pašvaldību ēku pagrabus, Rīgas dome aicina iedzīvotājus sakārtot arī savus ēku pagrabus droša patvēruma veidošanai.

Sabiedrība Aprīļa vidus daudzviet Latvijā bijis mitrāks par normu

Vidējā gaisa temperatūra aprīļa otrajā dekādē Latvijā bija tuvu normai, savukārt nokrišņu daudzums sasniedza 163% no daudzu gadu vidējā rādītāja, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Lasiet arī