• Laila,
  • Lavīze,
  • Luīze
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Cēsīs plāno attīstīt medicīnu līdz 2030. gadam (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 18:21, 19.10.2023


Ilgtermiņa mērķis – nodrošināt vietējiem iedzīvotājiem plašāku piekļuvi veselības aprūpei un veicināt veselības pakalpojumu kvalitāti.


Pagājušajā gadā tika atzīta par labāko slimnīcu, iestāde apsver iespēju paplašināties.

Lai paplašinātu veselības aprūpes pieejamību vienotā SIA “Cēsu klīnika” telpu kompleksā Cēsu novada dome apstiprinājusi ieguldījumu 14 810 EUR apmērā ar mērķi palielināt SIA “Cēsu klīnika” pamatkapitālu, lai nodrošinātu telpu remontu primārās veselības aprūpes speciālistam jeb ģimenes ārstam.

Cēsu novada prioritāte ir augstas dzīves kvalitātes nodrošināšana iedzīvotājiem, un viena no galvenajām šī mērķa komponentēm ir pieejami veselības un sociālie pakalpojumi. Plānots, ka līdz 2030.gadam Cēsu novadā būs pieejama kvalitatīva un mobila veselības un sociālā aprūpe, kas būs saskaņā ar iedzīvotāju vajadzībām.

Šis ieguldījums Cēsu klīnikā iet roku rokā ar ilgtermiņa mērķi – nodrošināt vietējiem iedzīvotājiem plašāku piekļuvi veselības aprūpei un veicināt veselības pakalpojumu kvalitāti.

Cēsu klīnikā ir neatliekamās palīdzības lokālā daudzprofilu slimnīca, kura kā patstāvīga kapitālsabiedrība darbojas kopš 2010. gada 1. janvāra, kad tā pārņēma visu labo pieredzi un tradīcijas no pašvaldības aģentūras "Cēsu rajona slimnīca". Cēsu klīnikā ir Cēsu novada pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība. Klīnika ir ierindota augstākā līmeņa lokālo slimnīcu grupā gan pēc valsts finansējuma apjoma (līgums ar Nacionālo veselības dienestu), gan pēc veiktā darba apjoma (apkalpoto pacientu skaits).

Klīnika nodrošina 24/7 neatliekamo palīdzību, stacionāro un ambulatoro ārstēšanu, sniedzot iedzīvotājiem stacionāro veselības aprūpi akūto un hronisko slimību gadījumā, plānveida veselības aprūpes pakalpojumus dienas stacionārā, kā arī nodrošina speciālistu ambulatori konsultatīvo palīdzību un diagnostiku.

Klīnikas pacienti pārsvarā ir vēsturiskā Cēsu rajona iedzīvotāji, kā arī blakus teritoriju iedzīvotāji no Siguldas, Valmieras, Limbažu, Valkas novadiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Daugavā lejpus Jēkabpils ūdens līmenis pazeminās

Daugavā pie Zeļķu dzelzceļa tilta, kas atrodas starp Jēkabpili un Pļaviņām, ūdens līmenis pagājušajā naktī lēni pazeminājās, piektdienas rītā tās sāka kristies strauji, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Sabiedrība Tuvākajā nedēļā bieži spīdēs saule

Šīs nedēļas nogalē un nākamnedēļ Latvijā bieži spīdēs saule, gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība Daudzi māju saimnieki Baltijā slēpjas pazemē (VIDEO)


Iepriekš uzstādīti bunkuri ar pārtikas rezervēm ļaus pārdzīvot visas nepatikšanas.

Sabiedrība Policija aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu

Valsts policija aicina marta sākumā autovadītājus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Lasiet arī

Sabiedrība Stradiņa slimnīcas Onkoloģijas korpusa pagrabstāvā ieplūdis ūdens

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Onkoloģijas korpusa pagrabstāvā ieplūdis ūdens, tviterī ziņo slimnīca.

Sabiedrība Tukuma slimnīcai valsts parādā pusmiljonu eiro

Valsts patlaban Tukuma slimnīcai ir parādā pusmiljonu eiro, aģentūrai LETA pavēstīja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa (LRA).

Sabiedrība Plānots paplašināt Daugavpils slimnīcas valdi

Daugavpils slimnīcas valdi plānots paplašināt līdz diviem cilvēkiem, tajā ietverot valdes priekšsēdētāju un valdes locekli.

Veselība Latvijā izdevumi onkoloģijai ir trīs reizes zemāki nekā vidēji Eiropā

Lai gan pēdējos gados finansējuma pieaugums veselības nozarei Latvijā ir augstāks nekā vidēji Eiropā, tomēr joprojām izdevumi veselībai uz vienu iedzīvotāju ir tikai puse, bet izdevumi onkoloģijai - trīs reizes zemāki nekā vidēji Eiropā, norāda Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane.