• Ādolfs,
  • Ilgonis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Uz laiku slēgts autoceļa Stende-Lauciene-Mērsrags posms

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 19:22, 19.09.2023


Šodien, 19.septembrī, satiksmei slēgts valsts vietējā autoceļa Stende-Lauciene-Mērsrags (V1401) posms pie pagrieziena uz Garleni (21,25.- 21,30. km), informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".Apbraukšana organizēta pa blakus esošajiem autoceļiem Vēži-Garlene, Talsi-Šķēde-Okte, Sārcene-Lauciene-Sabiles stacija atbilstoši pievienotajai shēmai.

Ceļš slēgts, jo bojātas caurtekas dēļ ceļa vidū ir izveidojies ceļa uzbēruma izskalojums.

Uz autoceļa Stende-Lauciene-Mērsrags posmā no Druķiem līdz krustojumam ar Grīvas ceļu (18,1.-30,7. km) tiek veikti seguma atjaunošanas darbi, kuru ietvaros bija paredzēts minēto caurteku iztīrīt, taču caurtekas bojājumi izrādījušies lielāki, kas arī izveidojis izskalojumu. Tuvākajā laikā tiks veikta caurtekas nomaiņa.

Kopš būvdarbu sākuma šā gada jūlijā 12 kilometru garumā jau ir veikta karstā asfalta profila labošana, tīrīti grāvji un caurtekas, uzpildītas ceļa nomales un veikta profilēšana vidēji 1,5m platumā. Teritorija ir attīrīta no krūmiem, atvasēm un kokiem ir izzāģēti sausie un liekie zari. Izbūvētas autobusa pasažieru platformas.

2024.gadā pabeigs dubultās virsmas apstrādi. Pasažieru autobusu platformām uzstādīs jaunas atkritumu urnas un soliņus.

Darbus veic SIA "VIA" un VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" par līgumsummu 1 371 344,51 eiro ar pievienotās vērtības nodokli. Būvuzraudzību nodrošina SIA "ACM Projekts". Darbus plānots pabeigt 2024.gadā vasarā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rinkēvičs devis ieteikumus Gruzijas prezidentei

Gruzijai ir jādara viss iespējamais, lai izpildītu Eiropas Savienības (ES) rekomendācijas un saņemtu kandidātvalsts statusu, uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš šodien Rīgas pilī tikās ar Gruzijas prezidenti Salomi Zurabišvili.

Sabiedrība Trešdien sāksies ūdens līmeņa atjaunošana Pļaviņu HES ūdenskrātuvē

Trešdien, 27.septembra pēcpusdienā Pļaviņu HES ūdenskrātuvē sāksies pakāpeniska ūdens līmeņa atjaunošana, jo ir pabeigti hidrotehnisko būvju atjaunošanas remontdarbi ūdenslīmeņa mainīgajā zonā, informēja AS "Latvenergo" pārstāvji.

Sabiedrība Latvija piešķirs 100 000 eiro Marokas un Lībijas iedzīvotāju atbalstam

Latvija ar 100 000 eiro atbalstīs Marokas un Lībijas iedzīvotājus, kuri cietuši dabas izraisītajās katastrofās, otrdien lēma valdībā.

Sabiedrība Rīgā notiks vārda brīvībai un žurnālistu drošībai veltīta konference

Rīgā 5.okotbrī un 6.oktobrī notiks vārda brīvībai un žurnālistu drošībai veltīta konference, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Lasiet arī

Sabiedrība IZM: skolēns var mainīt otrās svešvalodas izvēli pamatskolas vecākajās klasēs

Apgalvojums, ka skolēns nevarētu iegūt pamatizglītību, mainot otrās svešvalodas izvēli pamatskolas vecākajās klasēs, neatbilst patiesībai, šodien parlamentā uzsvēra Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāre Silvija Reinberga, noliedzot publiski izskanējušos apgalvojumus.

Kriminālziņas Dreiliņos atsavināts plašs klāsts narkotiku (+FOTO)

Pagājušonedēļ Valsts policija saņēma informāciju par pļavā novietotu automašīnu ar narkotikām. Aizdomās par šo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā tika aizturēta kāda sieviete un nepilngadīgs jaunietis, ziņo Valsts policija.

Sabiedrība Tiek plānota akcīzes celšana alum. Pēc alus darītāju domām - netaisnīgi

Latvijas Alus darītāju savienība iebilst pret plānoto akcīzes nodokļa paaugstināšanu alum, otrdien valdības sēdē sacīja Latvijas Alus darītāju savienības valdes priekšsēdētājs Pēteris Liniņš.

Veselība Jūrmalas slimnīcā trūkst speciālistu - veidojas garas rindas

Speciālistu trūkuma un iekārtu pilnas noslodzes dēļ Jūrmalas slimnīcā veidojas rindas uz izmeklējumiem, informēja SIA "Jūrmalas slimnīca" pārstāve Velta Vasiļevska.