• Ādolfs,
  • Ilgonis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Smiltenes novada iedzīvotāji iebilst pašvaldības iecerei pārdot Mēru muižu

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 01:46, 19.09.2023


Smiltenes novada iedzīvotāji iebilst pašvaldības iecerei pārdot Mēru muižu, informē pašvaldība.Pašvaldība saņēmusi iesniegumu ar 189 iedzīvotāju parakstiem un aicinājumu tās vadībai, deputātiem, mantas novērtēšanas, atsavināšanas un izsoles komisijas locekļiem ierasties uz klātienes tikšanos, lai skaidrotu lēmumu par muižas nodošanu atsavināšanai.

Pēc Smiltenes novada aktīvo iedzīvotāju iniciatīvas šodien plkst.19.30 Mēru muižā norisināsies diskusija par iespējamu šī kultūrvēsturiskā objekta atsavināšanu.

Tajā aicināti piedalīties pašvaldības domes deputāti un vadība, lai skaidrotu šāda lēmuma pamatotību.

Pašvaldība informē, ka Smiltenes novada pašvaldības domes Finanšu un attīstības jautājumu patstāvīgās komitejas augusta sēdē tika skatīts jautājums "Par nekustamā īpašuma "Mēru muiža", Bilskas pagastā, Smiltenes novadā atsavināšanu un izsoles izsludināšanu". Komiteja lēma virzīt lēmuma projektu uz septembra Finanšu un attīstības pastāvīgo jautājumu komitejas sēdi, lai šajā laikā precizētu izsoles noteikumus.

No 2011.gada Mēru muižas ēku, kurā savulaik atradās skola, apdzīvo Smiltenes novadpētniecības muzejs, kurā apmeklētāji var iepazīt gan vietas, gan muižas vēsturi, izstaigāt pils telpas, kuras katra glabā kādu īpašu stāstu.

Mēru muižas telpas piedāvā iznomāt dažādiem pasākumiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Trešdien sāksies ūdens līmeņa atjaunošana Pļaviņu HES ūdenskrātuvē

Trešdien, 27.septembra pēcpusdienā Pļaviņu HES ūdenskrātuvē sāksies pakāpeniska ūdens līmeņa atjaunošana, jo ir pabeigti hidrotehnisko būvju atjaunošanas remontdarbi ūdenslīmeņa mainīgajā zonā, informēja AS "Latvenergo" pārstāvji.

Sabiedrība Latvija piešķirs 100 000 eiro Marokas un Lībijas iedzīvotāju atbalstam

Latvija ar 100 000 eiro atbalstīs Marokas un Lībijas iedzīvotājus, kuri cietuši dabas izraisītajās katastrofās, otrdien lēma valdībā.

Sabiedrība Rīgā notiks vārda brīvībai un žurnālistu drošībai veltīta konference

Rīgā 5.okotbrī un 6.oktobrī notiks vārda brīvībai un žurnālistu drošībai veltīta konference, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Sabiedrība Ukrainai nodos 27 Latvijā konfiscētās automašīnas

Valdība otrdien nolēma bez atlīdzības nodot Ukrainai vēl 27 dzērājšoferiem konfiscētos transportlīdzekļus.