• Aurora,
  • Austra
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Arco Real Estate piesaistījis piecu miljonu eiro finansējumu no Lietuvas

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 19:44, 19.09.2023


Nekustamo īpašumu kompānija SIA "Arco Real Estate" piesaistījusi piecu miljonu eiro finansējumu no Lietuvas pūļa finansēšanas platformas "Profitus" projekta "Terramisu" īstenošanai Rīgā, Prūšu ielā, pauda "Arco Real Estate" speciālists Ģirts Jansons.Projekta nodošana ekspluatācijā plānota kārtās, un pirmie iedzīvotāji varēs ievākties dzīvokļos 2024.gada pirmajā pusē. Patlaban objektā norisinās iekšējo maģistrālo inženiertīklu izbūve, iekštelpu starpsienu izbūve, pirmā stāva telpu sadalīšana dzīvokļos, vestibila veidošana un liftu montāža, kā arī fasādes apdares darbu noslēgšana.

Kā norāda Jansons, sākotnēji jaunā projekta attīstīšanai tika saņemts aizdevums no "Baltic International Bank", tomēr bankas maksātnespējas rezultātā finansēšana tika apturēta. Lai iespējami ātri nodrošinātu būvdarbu pēctecību šādos apstākļos, "Arco Real Estate" apzināja iespējamos risinājumus un piesaistīja pūļa finansēšanas platformu "Profitus", kas izskatīja iespēju paplašināt savu darbību Latvijā.

Izvērtējot "Terramisu" potenciālu, "Profitus" piešķīra finansējumu iepriekšējo saistību dzēšanai un projekta būvniecības pabeigšanai.

Jansons norāda, ka deviņstāvu projektā "Terramisu" kopumā pieejams 121 dzīvoklis platībā no 34 līdz 103 kvadrātmetriem.

Kompānija "Arco Real Estate" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,905 miljoni eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 1,291 miljons eiro, bet peļņa - 14 758 eiro. "Arco Real Estate" kapitālā 50% pieder Aigaram Šmitam, bet vēl 50% - SIA "Smart Capital CE", kura patiesais labuma guvējs ir Viktors Savins.

Jau vēstīts, ka Ekonomisko lietu tiesa 2023.gada marta beigās apmierināja Latvijas Bankas iesniegto "Baltic International Bank" likvidācijas pieteikumu. Banka ir atzīta par likvidējamu no 2023.gada 24.marta. Tiesa par bankas likvidatoru ir iecēlusi advokātu Olavu Ceru.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīga: Par jaunām ēkām piešķirs NĪN atvieglojumus

Rīgas pašvaldība atgādina, ka NĪN atvieglojumu saņemšanai jābūt izveidotai oficiālai elektroniskai adresei vai Finanšu departamentā reģistrētam epastam.

Sabiedrība Lauksaimnieki otrdienas piketu sāks ar gājienu no Doma laukuma

Lauksaimnieki piketu, kas paredzēts otrdien, 5.martā, sāks ar gājienu no Doma laukuma uz Ministru kabinetu, kur atbalstīs meža nozares pārstāvjus un paudīs savu nostāju pret lauksaimnieku īpašumā esošas zemes ierobežojumiem bez adekvātiem kompensēšanas mehānismiem, pauda biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Sabiedrība Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo CVK priekšsēdētāju

Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju un diviem esošiem komisijas darbiniekiem lietā par krāpšanu lielā apmērā.

Sabiedrība Zemnieki brīdina: protestu akcijas būs regulāras

"Jau šobrīd ir skaidrs, ka 5.marts nebūs šogad pēdējā protestu akcija. Mēs neprotestējam, lai biedētu sabiedrību un pilsētās radītu sastrēgumus. Lauksaimnieki ar savu balsi iestājas par ilgtspējīgu lauksaimniecību un visai Latvijas ekonomikai svarīgas nozares dzīvostpēju. Lai tas notiktu, neviens no mums nevar atļauties nogurt", - pārliecināts Zemnieku saeimas pārstāvis.

Lasiet arī

Pasaule Tusks aicina ES piemērot sankcijas pārtikas importam no Krievijas

Polijas premjerministrs Donalds Tusks pirmdien aicinājis Eiropas Savienību (ES) piemērot visaptverošas sankcijas pārtikas un lauksaimniecības produktu importam no Krievijas un Baltkrievijas.

Sabiedrība Latvijā būs aizliegts ieviest no Baltkrievijas arī kartupeļus un burkānus

Zemkopības ministrija (ZM) paplašinājusi iespējamam importa aizliegumam pakļauto Krievijas un Baltkrievijas preču sarakstu.

Veselība Latvijā vairāk nekā divas trešdaļas cilvēku strādā sēžot (+VIDEO)

Darba vietas iekārtojumam būtu jābūt ergonomiskam, drošam un ērtam.

Ekonomika Darba devēji cer uz nodokļu samazināšanu

Svarīgi, lai Finanšu ministrija un koalīcijas partneri vienotos par Latvijas ekonomikai tik nepieciešamajām izmaiņām nodokļu regulējumā un virzītos uz to apstiprināšanu.