• Armanda,
  • Armands
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Siguldā novada iedzīvotāji var iesniegt līdzdalības budžeta projektu pieteikumus

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 15:10, 16.09.2023


Līdz 16.oktobrim Siguldas novada iedzīvotāji var iesniegt Siguldas novada līdzdalības budžeta projektu idejas, informēja pašvaldībā.Projekta pieteikumu var iesniegt fiziska persona, kura ir sasniegusi 16 gadu vecumu, kā arī reģistrētas biedrības vai nodibinājumi. Maksimālā summa vienam projektam ir 35 000 eiro. Iesniedzot pieteikumu, nepieciešams pievienot provizorisko projekta tāmi un skici vai vizualizāciju, ja projekta realizēšanas rezultātā ir paredzami ieguldījumi infrastruktūrā.

Lai atbalstītu novadniekus, ikvienam ir pieejams pašvaldības organizētā semināra ieraksts par pieteikumu izstrādi, iesniegšanas kārtību un citām ar šo jautājumu saistītām lietām.

Projektu pieteikumus var iesniegt papīra formātā, aizpildot veidlapu un iesniedzot Siguldas novada pašvaldībā un klientu apkalpošanas centros vai arī elektroniski, iesniedzot nepieciešamo informāciju pašvaldības pakalpojumu portālā "e.sigulda.lv".

Līdzdalības budžeta projektu ideju komisija izvērtēs pirmajā kārtā no 17.oktobra līdz 31.oktobrim. Otrajā kārtā projektus izvērtēs iedzīvotāju padomes laikā no 1.novembra līdz 14.novembrim savukārt sabiedrības balsojums notiks no 15.novembra līdz 30.novembrim. Komisija lēmumu par atbalstāmajām līdzdalības budžeta projektu idejām pieņems no 1.decembra līdz 10.decembrim un apstiprinās decembra pašvaldības domes sēdē. Konkursa rezultātus paziņos līdz šā gada 30.decembrim.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Jelgavas mērs Rāviņš pērn algā saņēmis par 17 800 eiro vairāk

Jelgavas mēra Andra Rāviņa (ZZS) alga par darbu pašvaldībā pagājušajā gadā bijusi 58 500 eiro, kas ir par 17 835 eiro vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Sabiedrība Šodien kavējas vilcieni Jelgavas virziena līnijā

Pirmdien kavējas vilcieni Jelgavas virziena līnijā, liecina AS "Pasažieru vilciens" (PV) publiskotā informācija.

Sabiedrība Zināms, cik pērn nopelnīja Balvu novada domes priekšsēdētājs Maksimovs

Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs (Latgales partija) pērn nopelnījis 51 768 eiro, kas, salīdzinot ar 2022.gadu, ir par 9% vairāk, liecina mēra iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Sabiedrība Aptauja: Ukrainas vai kara bēgļu atbalstam ziedojuši 38,7% Latvijas iedzīvotāju

Ukrainas vai kara bēgļu atbalstam ziedojuši 38,7% Latvijas iedzīvotāju, liecina tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS, pēc aģentūras LETA pasūtījuma, veiktās aptaujas dati.

Lasiet arī

Sabiedrība Gaujas nacionālais parks kļūs par Latvijas pirmo bioreģionu (+VIDEO)

Pie Latvijas garākās upes tiks veicināta dabas daudzveidība.

Sports Ja gribam olimpiskās spēles, tad Siguldas bobsleja trasē jāiegulda miljoni eiro

Ja Latvija iesaistīsies 2030.gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanā, uzņemot sacensības Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē, tad šī objekta rekonstrukcijā būs jāiegulda apmēram 58 miljoni eiro, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Vladimirs Šteinbergs.

Sabiedrība Gaujas nacionālo parku ierosināts pārveidot par bioreģionu (+VIDEO)

Tas var palīdzēt augt vietējai uzņēmējdarbībai un vairot tūrisma potenciālu, pauž pašvaldība.

Sabiedrība Siguldas novads vēlas būt draudzīgs bērniem: tiek investēti miljoniem eiro

Gleznainā pilsētas apkārtne ir labvēlīga ģimenes dzīvei.