• Alise,
  • Auce
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Īpašās brokastīs tiks izsolīti Latvijas un Ukrainas slavenību ziedojumi

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 07:25, 24.08.2023


Par godu Ukrainas Neatkarības dienai ceturtdien no plkst.9 līdz plkst.12 norisināsies labdarības brokastis un izsole, informēja izsoles organizatore Dace Ozola-Slaidiņa.


Foto: LETA

Izsoli organizē Ukrainas vēstniecība Latvijā un organizācija "Agendum", kas pazīstama kā "Twitter konvojs".

"Agendum" humānās palīdzības ietvaros kopš kara sākuma Ukrainai ir nogādājusi vairāk nekā 1500 transportlīdzekļu. Pasākuma laikā tiks izsolīti Ukrainas un Latvijas slavenību sagatavoti ziedojumi. Līdzekļi, kas tiks iegūti no pārdotajām ieejas biļetēm, kā arī visi izsoles ieņēmumi tiks novirzīti Ukrainas atbalstam.

Izsoles piedāvājumā būs Ukrainas karogs ar Ukrainas Bruņoto Spēku komandiera Valerija Zalužnija autogrāfu, "Javelin" raķetes korpuss, kas pārtapis par jaudīgo "BOOWTANK Acoustic" skaļruni, kā arī pagājušajā gadā nomirušā šefpavāra Mārtiņa Rītiņa vīna skapis ar vīnu un šampaniešu kolekcija.

Sporta kategorijā varēs iegādāties ievērojamu Ukrainas sportistu kreklus un sporta atribūtus ar autogrāfiem - Vitālija Kličko boksa cimdus, paukotājas Olgas Harlan jaku un Ukrainas sieviešu basketbola komandas kreklu. Mūzikas cienītājus gaidīs biļetes uz ukraiņu mūzikas grupas "Okean Elzy" koncertu, 2022.gada Eirovīzijas uzvarētāja ukraiņu mūziķa "Kalush" parakstīta, slavenā rozā cepure un Latvijas grupas "Prāta vētra" jaunākā grāmata un vinila plate.

Izsoli vadīs galerijas un izsoļu nama "Birkenfelds" vadītājs Toms Zvirbulis. Izsoles rezultātus ar īpašu priekšnesumu atzīmēs ukraiņu un latviešu duets - Katrīna Gupalo un Edgars Vilcāns.

Organizatori atzīst, ka šī pasākuma mērķis ir vēl vairāk stiprināt cilvēku kopienu, kuri atbalsta Ukrainu. Tas pulcēs cilvēkus no dažādām vidēm - kultūras cienītājus, filantropus, biznesa profesionāļus un kopienu vadītājus, kurus apvieno viens - nesamierināšanās ar Krievijas agresīvo karu pret Ukrainu.

"Šodien drosmīgie Ukrainas bruņotie spēki aizsargā ne tikai Ukrainas un ukraiņu tautas neatkarību, suverenitāti, brīvību un teritoriālo integritāti, bet arī Eiropu un visas civilizētās pasaules demokrātiskās vērtības un principus no teroristiskās Krievijas Federācijas barbariskajām darbībām. Tomēr krievu okupanti savus noziedzīgos mērķus nesasniegs, un ukraiņu griba sakaut ienaidnieku un atbrīvot mūsu zemi ar katru dienu tikai stiprinās. Mūsu Latvijas draugi stāv kopā ar Ukrainu, palīdzot nodrošināt Ukrainas armiju ar visiem nepieciešamajiem aizsardzības līdzekļiem, ekipējumu, transportlīdzekļiem un citām būtiskām lietām," uzsvēra Ukrainas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Anatolijs Kucevols.

Viņš aicina Latviju turpināt atbalstīt Ukrainu un tās iedzīvotājus, piedaloties labdarības izsolē, no kuras visi ienākumi tiks ziedoti Ukrainas bruņoto spēku atbalstam, tādējādi sniedzot ieguldījumu mūsu kopējās Uzvaras sasniegšanā.

Izsole notiks viesnīcas "Radisson BLU Latvija Conference & Spa Hotel" 26.stāva restorānā "Skyline Bar".


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Lauksaimnieki otrdienas piketu sāks ar gājienu no Doma laukuma

Lauksaimnieki piketu, kas paredzēts otrdien, 5.martā, sāks ar gājienu no Doma laukuma uz Ministru kabinetu, kur atbalstīs meža nozares pārstāvjus un paudīs savu nostāju pret lauksaimnieku īpašumā esošas zemes ierobežojumiem bez adekvātiem kompensēšanas mehānismiem, pauda biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Sabiedrība Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo CVK priekšsēdētāju

Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju un diviem esošiem komisijas darbiniekiem lietā par krāpšanu lielā apmērā.

Sabiedrība Zemnieki brīdina: protestu akcijas būs regulāras

"Jau šobrīd ir skaidrs, ka 5.marts nebūs šogad pēdējā protestu akcija. Mēs neprotestējam, lai biedētu sabiedrību un pilsētās radītu sastrēgumus. Lauksaimnieki ar savu balsi iestājas par ilgtspējīgu lauksaimniecību un visai Latvijas ekonomikai svarīgas nozares dzīvostpēju. Lai tas notiktu, neviens no mums nevar atļauties nogurt", - pārliecināts Zemnieku saeimas pārstāvis.

Sabiedrība Rīgas ielās turpina likvidēt satiksmei bīstamās bedres

Rīgas ielās satiksmei bīstamās bedres likvidētas vairāk nekā 31 000 kvadrātmetru platībā.

Lasiet arī

Sabiedrība Rīgā sāksies labdarības projekts «Ukraine. Residence of Freedom»

Šodien Rīgas "Rātes pasāžā" un Rīgas domes telpās sāksies labdarības projekts "Ukraine. Residence of Freedom" ("Ukraina. Brīvības rezidence"), kas apvienos Ukrainas un Latvijas māksliniekus, lai caur mākslas valodu aktualizētu brīvības tēmu, informēja pasākuma rīkotāji.

Sabiedrība Jaunpils pilī labdarības koncertā vāks līdzekļus vētras seku likvidēšanai

Šodien no plkst.19 Jaunpils pils laukumā notiks labdarības koncerts "Ar mūziku pret vētru" Jaunpils pils, Jaunpils baznīcas un mājsaimniecību atjaunošanai pēc vētras, kas plosījās 7.augustā, informēja pils izpilddirektore Inese Gintere.

Ekonomika Vecrīgas graustu izsolē piedāvā iegādāties ar 80 000 eiro sākumcenu

Graustu Peitavas ielā, Rīgā, izsolē piedāvā iegādāties ar 80 000 eiro sākumcenu, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu kompānijas "Latio" pārstāvji.

Ekonomika Par iespaidīgu summu izsolē pārdota ēka Skārņu ielā

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) rīkotajā izsolē nekustamais īpašums ar komerciālas darbības potenciālu Skārņu ielā, Vecrīgā, pie Svētā Pētera baznīcas, izsolīts par 629 000 eiro, liecina informācija elektronisko izsoļu vietnē "izsoles.ta.gov.lv".